Uzależnienie męża

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
luna

Uzależnienie męża

Post autor: luna »

Czy poradzilibyście mi odnośnie wyboru odpowiedniej placówki leczniczej? Chodzi o nałóg mojego męża, który powinien poddać się terapii, ale nie jestem pewna gdzie go umieścić. Z opinii wielu osób wnioskuję, że najlepszy jest prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Leczą w nim różne uzależnienia i w tym alkoholizm. Myślicie, że pobyt w nim byłby dobrym rozwiązaniem dla mojego męża?
awiś

Re: Uzależnienie męża

Post autor: awiś »

Tutaj https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/ag ... -alkoholu/ jest ciekawy blog na temat uzależnień. Można się tam sporo dowiedzieć. Zazwyczaj bowiem nie tylko problematyczne jest nie tylko samo uzależnienie, ale również jego efekty. Poczytaj sobie o agresji o alkoholu, ale nie tylko. Warto bowiem wiedzieć z czym czasem przyjdzie nam się liczyć i w jaki sposób reagować na takie zachowanie. Wiadomo jak to jest.

cga800 dawkowanie
Gośka76

Re: Uzależnienie męża

Post autor: Gośka76 »

Brat mojego męża jest alkoholikiem ale na szczęście pokonał nałóg ale mało brakowało by stracił rodzinę. Terapię przeszedł w ośrodku Forest. Wspaniałe miejsce i wspaniali ludzie, którzy są we właściwym miejscu. Terapeuci dokładają wszelkich starań aby pomóc podopiecznym a także organizują im czas wolny aby mogli choć trochę oderwać myśli od nałogu.

gry blok na 4 łapy
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 150
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:46

Re: Uzależnienie męża

Post autor: kejti »

Mało się o tym mówi, ale takie uzależnienie to problem całej rodziny. Nie tylko osoby bezpośrednio uzależnionej. Dlatego konieczna jest terapia i alkoholika, i jego bliskich. I jeśli masz taki problem to popatrz tu https://medi-life.pl/zakres-swiadczen/p ... chicznego/. To poradnia zdrowia psychicznego gdzie możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy i wsparcia. Dostępne są tam różne formy terapii.
waśka

Re: Uzależnienie męża

Post autor: waśka »

Mąż mojej siostry był uzależniony ale nie od alkoholu tylko od narkotyków. Siostra odchodziła od zmysłów, nie wiedziała jak mu pomóc więc postanowiłam interweniować. Znalazłam ośrodek i namówiłam siostrę do tego by skierowała tam swojego męża. Początkowo było ciężko ale w końcu się zgodził na leczenie w ośrodku Nefo. Na szczęście udało mu się zwalczyć nałóg.
kamuś

Re: Uzależnienie męża

Post autor: kamuś »

Mój mąż jest uzależniony od książek . Czyta je w domu , pracy a nawet na spacerze. Teraz zamówił sobie " Tajemniczy ogród " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tajemniczy- ... 53253.html . Jest to przepiękna, mądra klasyczna powieść dla wszystkich młodych sercem i duszą.
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Uzależnienie męża

Post autor: mirabela »

Słyszałam, że jednym z najlepszych prywatnych ośrodków terapii jest Lewin. Nawet proponowałam, aby moja siostra skierowała do niego swojego męża. Od kilku lat jest alkoholikiem i nic z tym nie próbuje zrobić. Siostrze już brakuje sił więc postanowiłam ją wspierać. Mam nadzieję, że szwagier niedługo podejmie właściwą decyzję o leczeniu.

kulau
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Uzależnienie męża

Post autor: mirabela »

Oczywiście, że tak. Robiłam nawet małe rozeznanie ostatnio, bo też mamy krewnego, który potrzebuje terapii. Doskonałym miejscem pod względem warunków pobytowych oraz jakości leczenia okazał się Ośrodek Terapii Mental Relax House. Oferują w nim naprawdę komfortowe warunki.
żona

Re: Uzależnienie męża

Post autor: żona »

luna pisze: ↑25 wrz 2020, 8:56 Czy poradzilibyście mi odnośnie wyboru odpowiedniej placówki leczniczej? Chodzi o nałóg mojego męża, który powinien poddać się terapii, ale nie jestem pewna gdzie go umieścić. Z opinii wielu osób wnioskuję, że najlepszy jest prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Leczą w nim różne uzależnienia i w tym alkoholizm. Myślicie, że pobyt w nim byłby dobrym rozwiązaniem dla mojego męża?
Zapoznaj się z artkułem jak pomóc alkoholikowi na stronie Medyczny Detox, bardzo merytoryczny tekst, na pewno wiele się dowiesz.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Uzależnienie męża

Post autor: kasiakowa06 »

luna pisze: ↑25 wrz 2020, 8:56 Czy poradzilibyście mi odnośnie wyboru odpowiedniej placówki leczniczej? Chodzi o nałóg mojego męża, który powinien poddać się terapii, ale nie jestem pewna gdzie go umieścić. Z opinii wielu osób wnioskuję, że najlepszy jest prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Leczą w nim różne uzależnienia i w tym alkoholizm. Myślicie, że pobyt w nim byłby dobrym rozwiązaniem dla mojego męża?
Wszystkie uzależnienia się leczy. To od chorej osoby zależy, czy tego chce... Jeśli tak to polecam Wam sprawdzić ofertę Wyspy Sozo: https://wyspasozo.pl/oferta/terapia-alkoholowa/

Obrazek
alicjages

Re: Uzależnienie męża

Post autor: alicjages »

Moim zdaniem najlepiej szczerze porozmawiać z mężem i namówić go do leczenia. Leczenie uzależnień Wrocław odbywa się w profesjonalnym ośrodku - SCTBP. Serdecznie polecam!
Reniutka

Re: Uzależnienie męża

Post autor: Reniutka »

Jak szukacie dobrego ośrodka leczenia uzaleznień doskonałe opinie ma ośrodek w Wiśle Tratwa. Mają tu dobre warunki na wyjście z nałogu, doskonałych terapeutów. Teściowi tutaj pomogli wyjsc z alkoholizmu
Gość

Re: Uzależnienie męża

Post autor: Gość »

Prywatne ośrodki terapii uzależnień często oferują bardziej spersonalizowane podejście do leczenia, dostosowane do potrzeb i sytuacji konkretnego pacjenta. W porównaniu do publicznych placówek, prywatne ośrodki często oferują krótsze terminy oczekiwania na wizytę i rozpoczęcie terapii. Pacjenci mogą korzystać z bardziej komfortowych i luksusowych warunków zakwaterowania i pomieszczeń terapeutycznych, co może wpłynąć pozytywnie na ich dobrostan psychiczny i motywację do leczenia z uzależnienia.
jjusti18

Re: Uzależnienie męża

Post autor: jjusti18 »

A czy kojarzycie ośrodek leczenia uzależnień Zapowiednik? Ja słyszałam, że jest to świetne miejsce, gdzie naprawdę można znaleźć świetnych terapeutów otwartych na drugiego człowieka. Gdzie można znaleźć wsparcie, pomoc ze strony naprawdę dobrych terapeutów, którzy dążą do poprawy funkcjonowania człowieka. Oni już długie lata działają na rynku i są niezawodni w tej dziedzinie.
ODPOWIEDZ