w których aptekach kupujecie?

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
gwenn

w których aptekach kupujecie?

Post autor: gwenn »

w których aptekach kupujecie? Szukam tańszej alternatywy by kupić leki, zarówno dla siebie jak i dla rodziców, bo niestety leki są sporą częścią naszych wydatków, możecie polecić jakieś stacjonarne miejsca?
Elena

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: Elena »

Cześć, zobacz w doz, często robię porównanie cen w różnych aptekach i tam zdecydowanie najtaniej jest. Mam wrażenie, że nie robili podwyżek żadnych, bo gdzie indziej ceny wywindowały mocno. Jeśli o mnie chodzi, to kupuję już tylko tam.
gwenn

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: gwenn »

na pewno się do DOZu wybiorę, skoro piszesz że u nich tak ceny nie poszly w górę, każda zaoszczędzona złotówka to już coś a w tych czasach to już na pewno się przyda
Marie

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: Marie »

Daj znać, czy byłaś zadowolona z zakupów u nich:) Powiem Ci, że pamiętam, kiedy niedawno po raz pierwszy kupiłam swoje leki u nich - naprawdę sporo taniej niż w innych aptekach, też polecam DOZ.
małyszka

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: małyszka »

Ja osobiście bardzo lubię robić zakupy stacjonarne, lubię jak mi ktoś doradzi. Od kiedy odkryłam, że w dozie mają takie dobre ceny to już tylko do nich zaglądam, bo przepłacać nie lubię.
żurka

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: żurka »

Zgadzam się z Tobą bo też wolę zakupy stacjonarne, dlatego tak doceniam aptekę dbam o zdrowie. Mają naprawdę dobre ceny i duży wybór, zawsze też ktoś dobrze mi tam doradzi.
bryska

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: bryska »

Zgadzam się, doz jest świetnie zaopatrzoną apteką, porównywałam też ceny w okolicy i zdecydowanie najkorzystniej wypada to w dozie. Ja tam kupuję regularnie.
lolla

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: lolla »

Tak, oni chyba jako jedyni nie podnieśli w ostatnim czasie cen. Bo w innych sklepach czy aptekach to jakiś koszmar. Na szczęście w dozie ceny dobrze się trzymają.
Wiesia

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: Wiesia »

No i oby trzymali takie ceny w doz jak najdłużej, bo nie wyobrażam sobie kupować po takich cenach, jakie mają inne apteki, a trochę tych leków co miesiąc kupuję.

zagłówki tapicerowane modułowe
minka

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: minka »

Ja tez kupuję w dozie regularnie, mniej więcej te same leki co miesiąc, jeśli będą jakieś podwyżki to na pewno to zauważę. Póki co jednak, ceny trzymają się u nich na tym samym stałym poziomie.
Zonia

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: Zonia »

A wiecie, że ja nigdy nie porównywałam tak cen w różnych aptekach? Ale faktycznie różnice są czasami spore, no i racja z tym co piszecie, w doz póki co mają najlepsze ceny.
żółwika

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: żółwika »

Tak, różnie są bardzo widoczne, w dozie można kupić leki na receptę i suplementy w "starych" cenach, dlatego właśnie ja cały czas u nich się zaopatruję stacjonarnie.
krisia

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: krisia »

W moim DOZ również widzę, że ceny leków są "po staremu", bardzo mnie to cieszy bo kupuję sporo leków i dla siebie i dla dziadków a przepłacać nie lubię.
nadzia

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: nadzia »

Tak ta się to zauważyć, że w DOZ jest znacznie taniej i nie tylko leki na receptę ale też suplementy czy środki higieniczne, ceny zostały "po staremu". Ja przepłacać nie lubię więc kupuję tylko w DOZ.
galicka

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: galicka »

Tak, ja też szukam wszędzie oszczędności. W DOZ bardzo lubię kupować bo ceny mają bardzo atrakcyjne, realizuje u nich swoje recepty, jak i również rodziców, nie zauważam podwyżek.
ODPOWIEDZ