Wyposażenie turystyczne

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Awatar użytkownika
Bożena_61
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2021, 4:20

Wyposażenie turystyczne

Post autor: Bożena_61 »

Hej wam :)
Bez jakiego wyposażenia nie ruszacie się na żadną podróż? Wiadomo, że bardzo ważna jest odzież turystyczna czy sprzęt biwakowy. O czym jeszcze waszym zdaniem należy pamiętać, a o czym wiele osób zapomina?
Adrianna Fijałkowska

Re: Wyposażenie turystyczne

Post autor: Adrianna Fijałkowska »

Według mnie niezwykle istotne jest również wyposażenie medyczne. Przenośna, uzupełniona apteczka medyczna to moim zdaniem must have. W szczególności, jak ktoś tak samo jak ja prowadzi bardzo aktywny tryb życia i uprawia różne sporty. Życie nauczyło mnie, że nie ruszam się nigdzie bez ortezy na palec, takiej jak te dostępne na stronie: https://megamedic.pl/ortezy-palca. Usztywnienie części dłoni w postaci stabilizatora jest bardzo ważne, głownie gdy tak jak ja dużo gracie w piłkę ręczną. :)
Leśka

Re: Wyposażenie turystyczne

Post autor: Leśka »

A warto też pamiętać żeby wybrać dobrej jakości produktów medycznych, w tym również żeli na siniaki, czy stłuczenia to na pewno warto tutaj sprawdzić Arnigel który działa świetnie i cenowo też najlepiej porównać sobie produkty na ceneo https://www.ceneo.pl/54837929 w mojej opinii warto mieć w takiej apteczce, żeby sobie poradzić.

agencja nieruchomości rolnych opole kontakt
Grażka85

Re: Wyposażenie turystyczne

Post autor: Grażka85 »

A co z turystami, którzy podróżują z małymi dzieciaczkami ? i to jest naprawdę duże wyzwanie organizacyjne i logistyczne. Każda mama wie, że na wyjazdach z dziećmi najważniejsza jest apteczka. W naszej apteczce na dobre zagościły naprawdę ekstra czopki, które mogą stosować dzieci, które skończyły 2 lat i są to czopki eva qu bambini. Polecam kupić czopki do swojej apteczki bo są bardzo skuteczne i łatwe w aplikacji. Warto zaznaczyć, że czopki po aplikacji wydzielają dwutlenek węgla i wodę a woda to naturalny poślizg dla kału. Moja córka, która ma 5 lat kilka razy miewała zaparcia właśnie na wyjazdach i czopki ratowały nam w tedy wyjazd.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 71
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:28

Re: Wyposażenie turystyczne

Post autor: kasiunia »

Jeśli podróżujecie z dziećmi to taka apteczka podróżna powinna znaleźć się w waszym bagażu. Bardzo ważną rzeczą jest to jak ona jest wyposażona. Musicie koniecznie mieć środki opatrunkowe i dezynfekujące oraz coś na katar i kaszel. Infekcje najlepiej zwalczyć w zarodku bowiem powikłania kataru mogą być dość poważne. Drobne infekcje najlepiej zdusić w zarodku zanim się rozwiną w coś poważniejszego.
ODPOWIEDZ