1%

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Filip
Posty: 13
Rejestracja: 01 lut 2019, 16:38

1%

Post autor: Filip »

US odezwał się do mnie, że nie wpisałem fundacji, na ktorą zamierzam poświęcić swoj 1%. Co proponujecie?
Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 8
Rejestracja: 01 lut 2019, 16:39

Re: 1%

Post autor: agnieszka »

Z pewnością taki 1% może zrobić wiele dobra. Super, że US się do Ciebie odezwał, a nie zdecydował za Ciebie :) Jeżeli mogę ci doradzić, to zerknij na stronkę http://szlachetnygest.pl/ . Jest to fundacja, która pomaga dzieciakom poparzonym i chorym. Organizuje zbiórki pieniędzy, ktore są potrzebne tym dzieciakom żeby wrócić do zdrowia lub być rehabilitowanym.
Awatar użytkownika
ranias
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:04

Re: 1%

Post autor: ranias »

Ja też w tym roku przekazałam 1 % podatku na tą samą fundację co poprzednik http://szlachetnygest.pl/ . Widać że ta fundacja robi bardzo dużo dobrego dla dzieci chorych, organizują zbiórki itd. Warto się włączyc i pomagać. Pamiętajcie karma zawsze wraca. Ja nie jestem obojetna i jesli mogę to wspieram w różny sposób, wysyłam sms i wiem że też to jest na fundację.
Awatar użytkownika
mares999
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2019, 1:17

Re: 1%

Post autor: mares999 »

To jedne z tych usług, z których warto korzystać. Taka jest przynajmniej moja opinia tutaj.
Rozsądnie jest wiedzieć tyle, ile się da, ale jeszcze rozsądniej jest utrzymywać innych w niewiedzy co do własnej wiedzy.
Awatar użytkownika
Henryko
Posty: 26
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:17

Re: 1%

Post autor: Henryko »

ranias pisze: ↑05 cze 2019, 15:58 Ja też w tym roku przekazałam 1 % podatku na tą samą fundację co poprzednik http://szlachetnygest.pl/ . Widać że ta fundacja robi bardzo dużo dobrego dla dzieci chorych, organizują zbiórki itd. Warto się włączyc i pomagać. Pamiętajcie karma zawsze wraca. Ja nie jestem obojetna i jesli mogę to wspieram w różny sposób, wysyłam sms i wiem że też to jest na fundację.

Nie tylko przekazałam 1% podatku na rzecz ratowania chorych dzieci z Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Muszę, się pochwalić, że zostałam ich wolontariuszką i pomagam organizować różne akcje, aby zebrać fundusze na ich leczenie.
ODPOWIEDZ