Angielski

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Angielski

Post autor: Daleka »

Witajcie,

jak wygląda na dzień dzisiejszy Wasza znajomość języka angielskiego? Jeśli chcielibyście się trochę podszkolić, to polecam zajrzeć na stronę https://www.profi-lingua.pl/blog/stopni ... usisz-znac. Zostało tam opisane, jakimi zasadami trzeba się kierować stopniując przymiotniki ;)
ewuś030

Re: Angielski

Post autor: ewuś030 »

Zastanawiacie się nad tym, czy zapisać dziecko na online? Ja na pewno bym zapisała, bo wyczytałam na stronie https://gazetaparlamentarna.pl/2021/08/ ... la-dzieci/ , że to świetna dla niego opcja, pod warunkiem, że wybierze się odpowiedni kurs.
monikaliss30

Re: Angielski

Post autor: monikaliss30 »

Czy znacie jakąś dobrą szkołę językową, która oferuje angielski online dla dzieci? Zależy mi na tym, aby była możliwość skorzystania z Native Speakera. Może Wasze dzieci uczęszczają na takie kursy?
Goku37

Re: Angielski

Post autor: Goku37 »

Jeśli chcesz szybko nauczyć się języka angielskiego, warto zdecydować się na kurs online. Szybka Nauka Pro takie prowadzi. Pod adresem: https://www.youtube.com/user/SzybkaNaukaPro udało też mi się znaleźć ich kanał YouTube, gdzie też często wrzucane są ciekawe treści.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
luceybaggio

Re: Angielski

Post autor: luceybaggio »

https://allrightpro.com/pl/ myzle se to najlepsza strona do nauki anglieskiego :D mozesz tam rowniesz wybrac odpowiedni kurs i czasz sckolennia :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
ielts

Re: Angielski

Post autor: ielts »

Jeżeli chcesz posiadać certyfikat swoich umiejętności językowych, świetnym wyborem będzie test IELTS. Jest to jeden z najlepszych egzaminów tego typu na świecie. Podejśc do egzaminu IELTS możesz w tym miejsu https://lang.com.pl/egzaminy/o-egzaminie-ielts/ sprawdź koniecznie.
polakowalczyk

Re: Angielski

Post autor: polakowalczyk »

Ja polecam Wam Leader School - szkoła angielskiego Kraków. Moim zdaniem to w okolicy najlepsza szkoła językowa. Mają super podejście zarówno do dorosłych jak i dzieci.
korni548

Re: Angielski

Post autor: korni548 »

Ja też Wam polecam tę szkołę, ale kursy Konin, bo akurat tutaj mam najbliżej. Bardzo spodobała mi się ta szkoła językowa i atmosfera panująca na zajęciach.
robert5855

Re: Angielski

Post autor: robert5855 »

Ja uczyłem się języka angielskiego w szkole językowej online https://lang.com.pl/ Co mnie zaskoczyło, to na pewno bardzo nowoczesne podejście do nauki. Sam poziom nauczania najwyższy! Dzięki szkole Lang LTC nie tylko przygotowałem się do podejścia do egzaminu cambridge, a zdałem go w tej samej placówce, która jest też Oficjalnym Centrum Egzaminacyjnym. Świetne miejsce!
Awatar użytkownika
junda
Posty: 173
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Angielski

Post autor: junda »

Polecam ENCO wszystkim, którzy chcą skutecznie nauczyć się angielski konin Nowoczesne metody nauczania, profesjonalni lektorzy i miła atmosfera na zajęciach sprawiają, że każda lekcja jest efektywna i inspirująca. To najlepsza szkoła językowa, w jakiej miałem okazję się uczyć.
ODPOWIEDZ