Apteka online

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Antek76
Posty: 114
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:28

Apteka online

Post autor: Antek76 »

Witajcie! Nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo cenię sobie swój czas. Właśnie dlatego zamiast biegać po mieście w poszukiwaniu leków, wolę skorzystać z ofert dobrych aptek online, takich jak https://www.apteka-leki.pl/ W ten sposób zawsze mogę liczyć na dostawę tego, czego mi trzeba, pod same drzwi :)
Awatar użytkownika
Majeczq
Posty: 79
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:24

Re: Apteka online

Post autor: Majeczq »

Nie kupowałam jeszcze tak leków, ale podejrzewam, że z każdym rokiem coraz więcej osób będzie tak załatwiać zakupy. Wszystko idzie w tym kierunku. Jeżeli macie jakieś problemy ze zdrowiem to na pewno warto udać się z nimi do lekarza. Ja tak mam sprawdzone miejsce http://inmedico.pl i endokrynologa panią dr Wiolete Adamik, ale jest tu też wiele innych poradni.
Awatar użytkownika
Wiolett
Posty: 61
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:43

Re: Apteka online

Post autor: Wiolett »

Warto spróbować zdecydowanie:) Może będziecie tylko w ten sposób zamawiać leki? Ja teraz chciałabym przestawić się na soczewki, okulary nie są najwygodniejsze. Znalazłam na stronie https://blikpol.pl/soczewki-kontaktowe-dobor klinikę specjalizującą się w takich zadaniach. Może i wam takie usługi się przydadzą.
Awatar użytkownika
Klaudiuszek22
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2020, 15:07

Re: Apteka online

Post autor: Klaudiuszek22 »

Ja na pewno nie zdecydowałbym się na zakupu w aptece online, a to z jednej prostej przyczyny - nie wiem jak leki są przechowywane. Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że idąc do apteki stacjonarnej to widzimy, że wiele aptek korzysta ze specjalnego wyposażenia, które to służy do przechowywania leków jak szafy chłodnicze apteczne z https://www.lodo.pl/. Co o tym wszystkim sądzicie?
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 84
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:15

Re: Apteka online

Post autor: Tereska087 »

Apteki internetowe to bardzo wygodny i najtańszy sposób na dokonywanie zakupów medycznych. W aptekach internetowych jest znacznie większy wybór ubrań niż w stacjonarnych i łatwiej jest znaleźć różnego rodzaju leki i preparaty, jak spray octenisept. A ja takie rzeczy lubię mieć u siebie w apteczce, żeby w razie skaleczenia nie biegać po sklepach tylko wyciągnąć preparat z szafki.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
Kochampodróże
Posty: 46
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:39

Re: Apteka online

Post autor: Kochampodróże »

W tym trudnym dla wszystkim czasie lepiej jest zostać w domu i zrobić zapas na soczewki kontaktowe. Widział ze tutaj https://www.twojesoczewki.com/857-w-zestawie-taniej w zestawie można kupić je taniej. Lepiej zamówić przesyłkę kurierską niż wychodzić i szukać gdzieś po galeriach i sklepach.
ODPOWIEDZ