Badania

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Badania

Post autor: nois35 »

Przygotowanie do badań to także poszukiwanie rozwiązań, które przede wszystkim będą bardzo dobrym rozwiązaniem w kwestiach praktyczności. Dlatego też urządzenie jakim jest mikroskop elektronowy cena to bardzo przydatna rzecz w każdym laboratorium, umożliwiająca zadbanie o kwestie praktyczności i dopasowania, a także rozwijania danej kwestii badawczej.
Michaś

Re: Badania

Post autor: Michaś »

Ja to mogę polecić świetnych specjalistów od badań produktów biobójczych https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... obojczych/. Zajmują się ogólnie wieloma różnymi badaniami, więc na pewno warto zdać się na ich doświadczenie.
Uleńńka

Re: Badania

Post autor: Uleńńka »

My wszystko wykonujemy we własnym laboratorium przy zakładzie. To naprawdę duże ułatwienie przy badaniach. Wykonujemy pomiar gęstości https://www.uni-export.com.pl/analiza-w ... -i-pianek/. Zajmujemy się badaniami jakości, więc wykorzystujemy sprzęt z najwyższej półki. Wszystko musi być przeprowadzenie, a wyniki dokładne.
ODPOWIEDZ