Budujemy swój własny dom

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Kiść

Budujemy swój własny dom

Post autor: Kiść »

Chcąc postawić własny dom kluczowe są trzy sprawy, mianowicie odpowiednia lokalizacja, działka i oczywiście projekt domu. Sam jestem na etapie szukania atrakcyjnej działki pod budowę domu. Mnie interesuje zachodniopomorskie, dlatego przydatny jest ten portal https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/działki , gdzie ilość ofert robi wrażenie. Polecam jak najbardziej jeśli taka lokalizacja wam odpowiada. Tam nie tylko działki, ale też inne nieruchomości.
Maryśka

Re: Budujemy swój własny dom

Post autor: Maryśka »

Kiść pisze: ↑23 cze 2021, 7:10 Chcąc postawić własny dom kluczowe są trzy sprawy, mianowicie odpowiednia lokalizacja, działka i oczywiście projekt domu. (...)
Wydaje mi się ,że wybór projektu budowlanego t o sprawa kluczowa.Od tego jaki wybierzemy projekt zależy nasze życie i komfort mieszkania w nowym domu.Szukając projektu nie śpieszcie się. Trzeba wybrać dobrze a na to potrzeba czasu. Świetny wybór mają w pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ .Tam dostaliśmy nasz projekt domu i dodatkowo pakiet projektów dodatkowych o łącznej wartości ponad 1,6 tys. zł. W pakiecie otrzymaliśmy projekt szamba oraz ogrodzenia.
Frąszczak63

Re: Budujemy swój własny dom

Post autor: Frąszczak63 »

Plan wymiany czy położenia podłogi nie jest taki prosty jeśli robimy to pierwszy raz. Dlatego warto się wybrać do salonu https://www.vox.pl/dip-salon-jelenia-go ... firmowy-54 i zasięgnąć porady osób w tym wykwalifikowanych. Zamawiałem u nich panele z twardym rdzeniem do swojego mieszkania i to był strzał w 10!
ODPOWIEDZ