Ciekawe artykuły

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
kwiatushek06
Posty: 134
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:04

Ciekawe artykuły

Post autor: kwiatushek06 »

Hej.
Słyszeliście o tym, że Kuba Wojewódzki i Magda Gessler założyli konto na platformie youtube? Jeżeli jesteście ciekawi, to więcej informacji na ten temat, możecie zdobyć tutaj : https://begio.pl/gessler-i-wojewodzki-z ... a-youtube/ Ja stamtąd głównie czerpię taki nowinki :)
Awatar użytkownika
włóczykij25
Posty: 27
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:05

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: włóczykij25 »

I to naprawdę jest takie ekscytujące? Nigdy nie rozumiałem fenomenu tego typu portali. Szkoda mi czasu na życie życiem gwiazd. Wolę się orientować w sytuacji kraju i mojego regionu. Interesuje mnie info pomorskie https://nowepomorze.pl/. Mam tu na myśli rzetelne i sprawdzone informacje.
Awatar użytkownika
Halinkapol
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2019, 22:07

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: Halinkapol »

Dużo ciekawostek na tej stronie https://zycie.news/category/ciekawostki, polecam do przeczytania 👩‍💻 , te artykuły bardzo podobają mi się.
Awatar użytkownika
Tymotek_GraD
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2020, 13:47

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: Tymotek_GraD »

Ja staram się regularnie czytać różne artykuły w internecie. Moim zdaniem to bardzo dobre źródło wiedzy. Ostatnio trafiłem na taką stronę http://vibe2nes.pl/, gdzie zawarto wiele potrzebnych informacji dla ludzi, którzy zmagają się z problemami z potencją. Moim zdaniem dzięki temu można się szybko z tego wyleczyć :)
Awatar użytkownika
annawu
Posty: 23
Rejestracja: 06 lip 2020, 12:18

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: annawu »

Zdają sobie sprawę, że jeśli chcą dalej istnieć jako osoby publiczne to jednak muszą się też pokazać w internecie, młodsze pokolenia już w ogóle nie oglądają klasycznej telewizji.
Jaś

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: Jaś »

Budując swój dom lub remontując mieszkanie sporo można dowiedzieć czytając tego bloga budowlanego.
Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ