Cynkowanie

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Pilka
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2020, 19:22

Cynkowanie

Post autor: Pilka »

Cześć, poszukuję firmy, która zajmuje się galwanizacją oraz cynkowaniem. Korzystaliście z takich usług i możecie coś polecić? Zależy mi na wysokiej jakości świadczonych usług. Dzisiaj sporo szukałem tego w internecie i trafiłem na taką stronę https://obex.pl/ . Spotkaliście się może z nimi? Wyglądają na profesjonalistów. Posiadają dodatkowo ponad 20 lat doświadczenia, więc myślę, że to może się przekładać na jakość ich usług. Dajcie znać co o tym sądzicie, dzięki.
(...) złodzieje to przecież nie są ludzie pracowici. Gdyby byli, nie musieliby kraść
Jaś

Re: Cynkowanie

Post autor: Jaś »

Pilka pisze: ↑27 mar 2020, 17:53 Cześć, poszukuję firmy, która zajmuje się galwanizacją oraz cynkowaniem. Korzystaliście z takich usług i możecie coś polecić? Zależy mi na wysokiej jakości świadczonych usług. Dzisiaj sporo szukałem tego w internecie i trafiłem na taką stronę https://obex.pl/ . Spotkaliście się może z nimi? Wyglądają na profesjonalistów. Posiadają dodatkowo ponad 20 lat doświadczenia, więc myślę, że to może się przekładać na jakość ich usług. Dajcie znać co o tym sądzicie, dzięki.
Nie wiesz czy może działają w Katowicach ?

---
https://remont.biz.pl/rekuperacja/
ODPOWIEDZ