depresja po urlopie

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Anastacja
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2019, 23:09

depresja po urlopie

Post autor: Anastacja »

Cześć, około miesiąc temu wróciłam z długiego urlopu. Wiecie, taki wypoiczynek typu chatka w górach, herbata, książka i ja. W dzień wędrówki po górach, wieczorem wpatrywanie się w gwiazdy i ognisko. Po powrocie nie mogłam sie odnaleźć. Pomyślałam, że to normalne po dłuższym wolnym. Jednak to coś innego. Uświadomiłam sobie, że to jak żyłam dotychczas było bez sensu. Co zrobić? Nie chcę popełnić pochopnych kroków...
Awatar użytkownika
michaił01
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2019, 12:48

Re: depresja po urlopie

Post autor: michaił01 »

Może to znak, że czas zacząć nowy etap w życiu? :)
Awatar użytkownika
Anastacja
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2019, 23:09

Re: depresja po urlopie

Post autor: Anastacja »

hmm... możliwe... tylko trzeba myśleć realnie.. Co ja zrobię w tej chatce na emeryturze?
Awatar użytkownika
Maria-97
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2019, 6:32

Re: depresja po urlopie

Post autor: Maria-97 »

To samo co inni górale ;) a tak na serio, to lepiej pogadaj z psychologiem.
Awatar użytkownika
Anastacja
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2019, 23:09

Re: depresja po urlopie

Post autor: Anastacja »

Coś mi doradzi, czy jak?

najlepsza broń asg
Awatar użytkownika
Maria-97
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2019, 6:32

Re: depresja po urlopie

Post autor: Maria-97 »

raczej nie powie co masz robić, ale podpowie jak sobie z tą sytuacją poradzić. Ja pół roku temu jakieś chodziłam do poradni salomon i dużo mi to dało
Awatar użytkownika
Anastacja
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2019, 23:09

Re: depresja po urlopie

Post autor: Anastacja »

a kogoś szczególnie tam polecasz?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Awatar użytkownika
Maria-97
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2019, 6:32

Re: depresja po urlopie

Post autor: Maria-97 »

Ja chodziłam na terapię do pani Maczugowskiej, ale po prostu zadzwoń tam
Awatar użytkownika
Anastacja
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2019, 23:09

Re: depresja po urlopie

Post autor: Anastacja »

dzieki!
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:35

Re: depresja po urlopie

Post autor: Matylda »

Należy pamiętać przede wszystkim, że depresja to poważna choroba, którą nie tyle można leczyć, co koniecznie trzeba leczyć. Nie ma co się wstydzić specjalisty. Psychiatra to lekarz, jak każdy inny. Trzeba pamiętać, że najważniejsi jesteśmy my a nie inni ludzi i nie możemy przejmować się tym, co sobie pomyślą czy też powiedzą.

regulacja zaworów w silniku 6 cylindrowym
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 328
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:49

Re: depresja po urlopie

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w recepty online? Chętnie poznam wasze opinie na temat ewizyt https://onlinerecepta.pl/e-recepta-poradnik/ Prosze o wasze opinie,pozdrawiam.
Miśka

Re: depresja po urlopie

Post autor: Miśka »

Anastacja pisze: ↑31 lip 2019, 0:19 Cześć, około miesiąc temu wróciłam z długiego urlopu. Wiecie, taki wypoiczynek typu chatka w górach, herbata, książka i ja. W dzień wędrówki po górach, wieczorem wpatrywanie się w gwiazdy i ognisko. Po powrocie nie mogłam sie odnaleźć. Pomyślałam, że to normalne po dłuższym wolnym. Jednak to coś innego. Uświadomiłam sobie, że to jak żyłam dotychczas było bez sensu. Co zrobić? Nie chcę popełnić pochopnych kroków...
Jeśli podejrzewasz u siebie depresję to powinien zainteresować Cię ten artykuł na stronie Wetalk jak wyleczyć depresję bez leków
diablicaa

Re: depresja po urlopie

Post autor: diablicaa »

Mnie coś takiego nie spotkało, choć tak naprawdę wcale dużo nie szalałam i jak najbardziej jestem w stanie wam powiedzieć., jak to jest wydać za dużo. Prawda jest jednak taka, że depresja ma różne oblicza i tak naprawdę jest dla nas mocno skomplikowana, jak i sama skala depresji Becka , ale to można śmiało leczyć.
ODPOWIEDZ