Dobra szkoła rodzenia

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 150
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:46

Dobra szkoła rodzenia

Post autor: kejti »

Wkrótce czeka mnie poród. Chcę się przygotować do niego jak najlepiej. Myślicie, że szkoła rodzenia to dobry pomysł?Koleżanka poleciła mi w Łodzi fajną szkołę http://centrum-mam.pl/. Mają dobry personel i znają się na porodzie i połogu. Macie jakieś opinie o nich? Mają zajęcia w weekendy co by było mi na rękę.

prysznic z oknem
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Dobra szkoła rodzenia

Post autor: Daleka »

A co z samą ciążą? Jak się najlepiej do niej przygotować? Czy warto Waszym zdaniem przeglądać sobie kalendarze ciąży, takie jak na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/5-t ... darz-ciazy? Czy Wy korzystałyście z takich kalendarzy zanim zostałyście mamami?
koleś

Re: Dobra szkoła rodzenia

Post autor: koleś »

Na pewno warto to wybrać na długo przed porodem, żeby potem nie cierpieć i nie martwić się tym, czy wszystko jest dobrze. Z pewnością też musimy się na końcu ciąży przygotować na przykład na to, jak karmić niemowlę, kiedy laktacja zaniknie. Tutaj https://canpolbabies.com/pl_PL/4991-rod ... -noworodka mamy o tym sporo informacji.
Janka7

Re: Dobra szkoła rodzenia

Post autor: Janka7 »

Po narodzinach dziecka życie każdej mamy zmienia się nie do poznania. W tym nowym rozdziale, gdzie troska o maluszka jest na pierwszym planie, ważne jest, aby nie zapominać o komforcie i wsparciu dla mamy. Właściwie dobrana bielizna poporodowa może znacząco wpłynąć na samopoczucie i zdrowie po porodzie. Warto sprawdzić ofertę https://asplaneta.pl/bielizna-poporodowa
ODPOWIEDZ