Dostawca stali

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Wiolett
Posty: 62
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:43

Dostawca stali

Post autor: Wiolett »

Oferta firmy Virgamet https://virgamet.pl/60crmov185-1-2358-stal-narzedziowa to różnego rodzaju certyfikowana stal. Jeżeli szukacie dostawcy stali narzędziowej, nierdzewnej, stali duplex i wielu innych, to zapoznajcie się z ich szeroką ofertą. Jest to jedna z większych firm zajmujących się dystrybucją wyrobów hutniczych, będziecie mogli liczyć tu na bardzo dobre ceny.
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 151
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:46

Re: Dostawca stali

Post autor: kejti »

Nie znam tej firmy, ale w temacie obróbki metali polecam https://prometobrabiarki.pl/uslugi-obrobki-skrawaniem/. Szlifują wałki, otwory i płaszczyzny. Na pewno każdy będzie zadowolony z usługi, bo firma ta działa już od wielu lat i oferuje różne usługi z branży metali.
Awatar użytkownika
wilczeg
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2020, 0:09

Re: Dostawca stali

Post autor: wilczeg »

Ja na potrzeby swego biznesu związanego z branżą remontową elementy ze stali nierdzewnej, miedzi i brązu zamawiam ostatnio online. W ofercie https://sklep-metale.pl/ znalazłem wszystko czego potrzebuję, a jakość wyrobów metalowych oferowanych przez tę firmę jest najlepsza. Kupuję tu zarówno blachy jak i gotowe komponenty.

dla dzieci angielski
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Re: Dostawca stali

Post autor: ewelka9090 »

A później tą stalą może zająć się firma lasertec.pl/pl/.
kitkuś

Re: Dostawca stali

Post autor: kitkuś »

A stal kwasoodporna? Ja mogę wam doradzić ten sklep https://ncd-metale-kolorowe.pl/ internetowy gdzie taką stal mozna zamówić. Fajne jest to, że mają róznorodność w wyborze, bo zarówno mają pręty ze stali, blachy jak i od razu rury w różnych rozmiarach.
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 328
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Dostawca stali

Post autor: nois35 »

Na pewno pracując w biznesie zajmujących się stalą i metalami wiesz doskonale, jak istotne jest w tym wypadku postawienie na jakość. Warto na pewno zwrócić się w takim wypadku na najlepszy sprzęt, aby mieć pewność co do działań w tym obszarze. Stąd też tokarka z osią Y jest świetnym wyborem, który pomoże w uzyskaniu coraz lepszych działań. Zajrzyj na https://www.metalteam.pl/oferta/obrabia ... pact-100my gdzie znajdziesz więcej szczegółów.
Sławomir

Re: Dostawca stali

Post autor: Sławomir »

W przypadku produktów ze stali nierdzewnej korzystam wyłącznie ze sklepu firmy Stainless Europe, ponieważ współpracujemy z nim od wielu lat i nigdy nie było najmniejszego problemu z produktami lub czasem zamówień. W ofercie ich sklepu znajdziecie najróżnioejsze wyroby ze stali nierdzewnej, w tym pręt nierdzewny fi 14.
jaruś

Re: Dostawca stali

Post autor: jaruś »

Jeżeli szukacie dobrej jakości hurtowni w której kupicie wiele różnych elementów stalowych oraz hutniczych zerknijcie w ofertę firmy http://nelkor.com.pl/ . Mój znajomy zaopatruje się tam już dobre kilka lat i nigdy nie narzeka. Ja również niedawno miałam awarię i kupowałam elementy do armatury.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Dostawca stali

Post autor: kasiakowa06 »

kejti pisze: ↑05 mar 2020, 18:45 Nie znam tej firmy, ale w temacie obróbki metali polecam prometobrabiarki.pl/uslugi-obrobki-skrawaniem/. Szlifują wałki, otwory i płaszczyzny. Na pewno każdy będzie zadowolony z usługi, bo firma ta działa już od wielu lat i oferuje różne usługi z branży metali.
A obrabiają także blachy trapezowe na dachy? Bo kupiłam w https://blachytrapezowe.com/blacha-trapezowa-lodzkie/ i przymierzam sie do kładzenia.

Obrazek
ODPOWIEDZ