Drony, technologia - pomoc

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 52
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:57

Drony, technologia - pomoc

Post autor: mleczko90 »

witam
Piszę pracę semestralną na temat wykorzystania dronów w budownictwie. Czy możecie polecić mi firmęstronę www firmy gdzie mógłbym zobaczyć więcej informacji na temat takich działań. Chodzi mi o podobną działalność jaką prowadzi firma https://skysnap.pl/ortofotomapa/. Ta firma wykorzystuje drony również przy ubezpieczeniach, może znacie inne zastosowania dronów ułatwiające realizację inwestycji i w jakich branżach?
Potrzebuje konkretne przykłady i firmy. Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
celinaa
Posty: 195
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:58

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: celinaa »

A może wato wykorzystać takiego drona w praktyce i zobaczyć jak to działa? Tutaj https://megadron.pl/pl/info/wypozyczaln ... li-34.html jest bowiem wypożyczalnia dronów. Można wypróbować takie sprzęt i zobaczyć czy faktycznie się sprawdza. Wiadomo jak to jest. Jak się coś samemu na własne oczy zobaczy, to wtedy można się przekonać czy się to sprawdza czy nie.
nikkuś

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: nikkuś »

Jeśli chodzi o serwis dronów, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://ironsky.pl/serwis-dronow-dji/ . Jest tam namiar na firmę, która oferuje wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Trzeba naprawiać swój sprzęt w sprawdzonych miejscach.
IgnacySÓS

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: IgnacySÓS »

A nie miało się teraz jakoś prawo zmienić, że na drony będzie potrzebne specjalne pozwolenie? Wiem, że coś tam mieli zadziałać w tym kierunku ale nie wiem w końcu jak to się rozwinęło, bo podobno Polska miała najbardziej liberalne prawo względem dronów na całym świecie.

___
odzyskajkindergeld.pl
Sławomir

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Sławomir »

Jeżeli jesteście zainteresowani nowinkami technologicznymi oraz internetowymi, to chciałbym Wam polecić stronę, z której sam regularnie korzystam - https://smartix.pl/ . Znajdziecie na niej wiele różnych artykułów dotyczących życia codziennego. Co sadzicie o serwisie?
Bądzina

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Bądzina »

Sama zastanawiam się nad zakupem takiego sprzętu. Możecie mi podpowiedzieć czy takie urządzenie należy gdzieś rejestrować? Gdzie można tym latać? Zastanawiam się nad tym odkąd trafiłam na artykuł https://ironsky.pl/baza-wiedzy/bezzalog ... roku-vlos/
ODPOWIEDZ