Ekologiczny proszek do zmywarki

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:28

Ekologiczny proszek do zmywarki

Post autor: kasiunia »

Każda z nas chyba przeszła przez co najmniej kilka różnych tabletek jakie używa się do zmywarek - ja także; i prze ostatnie pięć lat korzystałam z jednej jak myslałam ulubionej firmy.Ostatnio jednak spróbowałam rewelacyjnego proszku do zmywarek - https://tarmini.pl/p/ekologiczny-prosze ... -50-zmywan .Proszek jest bardzo wydajny i co ważne skuteczny.Główną cechą ekologicznego proszku DeLaMark (bo tak się on nazywa)jest to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych detergentów do zmywarek, w jego składzie wszystkie szkodliwe dla zdrowia oraz środowiska składniki zostały zastąpione równie skutecznymi lecz naturalnymi i bezpiecznymi komponentami.To chyba wystarczający argument, prawda ?

kawa zielona stosowanie
Awatar użytkownika
ekswojtek
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:25

Re: Ekologiczny proszek do zmywarki

Post autor: ekswojtek »

Jak najbardziej tak. Przekonałeś mnie do tego w tym momencie.
Wszyscy mamy swoje sekrety, bo nie chcemy ranić tych, którzy nas kochają.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 81
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:19

Re: Ekologiczny proszek do zmywarki

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie zapraszam na stronę https://www.kredyty-hipoteczne.net.pl/k ... -szczecin/
Awatar użytkownika
dziolszka
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:07

Re: Ekologiczny proszek do zmywarki

Post autor: dziolszka »

Ekologiczne rozwiązania zyskują teraz bardzo na popularności :) sama mam swój ulubiony ekologiczny sklep internetowy domeknatury.pl Mają ogromny wybór i bardzo mi się to podoba że mam wszystko w 1 miejscu
Awatar użytkownika
acai
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2020, 21:52

Re: Ekologiczny proszek do zmywarki

Post autor: acai »

Ja mam nową zmywarkę - dopiero co kupioną. Mam electrolux z technologią AirDry. Póki co używałam kilku różnych tabletek do zmywarek i nie mam jeszcze ulubionych. :)
ODPOWIEDZ