Elektroniczny obieg dokumentów

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Podróżniczka1
Posty: 10
Rejestracja: 21 paź 2019, 21:25

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Podróżniczka1 »

Hej, czy ktoś z Was słyszał o czymś takim jak elektroniczny obieg dokumentów? Trafiłam wczoraj na stronę https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, na której dowiedziałam się, że jest to świetne rozwiązanie dla firm, gdyż ogranicza do minimum przechowywanie dokumentacji w archiwach. Ułatwia współpracę między poszczególnymi działami i daje większą kontrolę nad procesami w firmie.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: globtroter »

Tak ja słyszałem o elektronicznym obiegu dokumentów https://www.connecto.pl/jak-elektronicz ... nie-firmy/ i muszę przyznać, że jak dla mnie jest to bardzo fajne rozwiązanie. Tym bardziej, że w końcu dzięki tym systemom jesteśmy w stanie wytwarzać dużo mniej papierowych dokumentów czyli ja widzę same zalety.
Maciuś

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Maciuś »

Znany jest mi ten system elektronicznego obiegu dokumentów https://edokumenty.eu/system-obiegu-dokumentow/ który polecił mi mój znajomy i muszę przyznać, że miał rację co do wszystkich zalet, jakie mi przedstawił. Póki co nie zauważyłem żadnych wad i nie zapowiada się, aby coś miało się popsuć.
Awatar użytkownika
Majeczq
Posty: 79
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:24

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Majeczq »

Automatyzacja, wsparcie IT w biznesie jest bardzo ważne, powinniście o tym pomyślec. Tu również rozwiązania proponowane przez http://serwerpoczty.pl na pewno świetnie się sprawdzą. Oferują tu system usprawniający pracę grupową w różnych sektorach biznesu i nie tylko.
Antońna

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Antońna »

Dokładnie automatyzacja pracy, zmniejszanie przestoi we wszystkich domenach jest ważne. Nawet a zwłaszcza jeśli mowa o przepływie dokumentacji w firmie. My jako system do elektronicznego obieg dokumentów mamy rozwiązania od firmy Contman. Moim zdaniem jest to bardzo dobry system. Dobry bo prosty w obsłudze.
Wołek

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Wołek »

Ja również teraz już na poważnie zastanawiam się nad wdrożeniem takich rozwiązań i myślę, że będzie to właściwy ruch. Z całą pewnością również mogę każdemu polecić doskonały artykuł http://www.wlasna-firma.pl/elektroniczn ... -korzysci/ gdzie właśnie ta kwestia została przedstawiona.
Davis

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Davis »

Elektroniczny obieg dokumentów to jedno, ale w każdej firmie warto zadbać o odpowiedni obieg korespondencji https://www.logito.pl/moduly-systemu/mo ... ji-i-spraw. Dzięki temu mamy kontrolę nad wszystkimi dokumentami (wychodzącymi, przychodzącymi i wewnętrznymi), przez co nie ma ryzyka, że któryś nie zostanie dostarczony, albo wysłany zostanie do nieodpowiedniej osoby. W przypadku dużej ilości dokumentów bardzo przydaje się możliwość katalogowania ich i późniejszego wyszukiwania za pomocą filtrów — bardzo ułatwia to poszukiwanie dokumentu po kilku-kilkunastu miesiącach.
ODPOWIEDZ