Etykiety

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Aruś81

Etykiety

Post autor: Aruś81 »

Cześć, mamy na forum kogoś kto zna się na drukarkach etykiety będzie potrafił coś powiedzieć na temat tego jak prawidłowo wybrać taką drukarkę? Znalazłem na stronie https://www.aska.com.pl/index.php/start ... ykiet.html naprawdę dużo informacji na temat takich drukarek ale nie wiem czy warto się nimi sugerować. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
zuzula12

Re: Etykiety

Post autor: zuzula12 »

Nalepki na rolce jak etykiety czy plomby gwarancyjne oferuje firma https://cyfrowo.com.pl/product/plomby oni mają szeroką i atrakcyjną ofertę na druk cyfrowy więc u nich możecie zamówić też etykiety, wizytówki i ulotki. Warto poznać ofertę.
Bożek

Re: Etykiety

Post autor: Bożek »

Integracja nowoczesnych technologii w produkcji etykiet i taśm TTR otwiera nowe możliwości dla personalizacji i zwiększenia funkcjonalności produktów. Dzięki zaawansowanym technikom druku oferowanym przez https://betapoint.pl/ producenci mogą teraz oferować etykiety z unikalnymi kodami QR czy NFC, co znacznie rozszerza możliwości interakcji z klientem i śledzenia produktów.
ODPOWIEDZ