Filmowanie z drona - czy warto?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
grześ

Filmowanie z drona - czy warto?

Post autor: grześ »

Hej, czy ktoś z Was korzystał może już z tego typu usług? Mnie konkretnie interesuje udokumentowanie w ten sposób postępów prac na budowie. Szukałem inspiracji na coś innowacyjnego. Na stronie http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona/ znalazłem coś, co bardzo mnie zainteresowało. Taki film może ukazać dany obiekt z nowej, zupełnie innej perspektywy. Można zobaczyć to, co nie jest do zobaczenia z ziemi.
ewkuą

Re: Filmowanie z drona - czy warto?

Post autor: ewkuą »

Jeśli rozglądacie się za dobrym sprzętem, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25280.html . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych produktów. Prawda jest taka, że zawsze należy stawiać na jakość i sprawdzone rozwiązania, aby taki dron móc wykorzystać do różnych celów. Pomyślcie koniecznie o tym.
Łucja1

Re: Filmowanie z drona - czy warto?

Post autor: Łucja1 »

Warto warto, ale zdecydowanie z mocną świadomością i uprawnieniami. http://cowewroclawiu.pl/snh-drones-odpo ... roclawiem/ - tu jest artykuł mówiący o tym jakie obecnie obowiązują przepisy prawa Unijnego. Są wskazane kategorie i podkategorie. Ale na szczęście jest też wersja zabawkowa dla mlodzieży. Ale dron nie moze miec kamery i nie moze ważyć wiecej niż 0,25 kg. Fajna forma rozrywki - polecam, ale tylko i wyłącznie "na legalu" ;)
poluś99

Re: Filmowanie z drona - czy warto?

Post autor: poluś99 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakosci drona? Wybierams ie w podroz,ale tak wlasciwie nie wiem co moge krecic a czego nie. https://ironsky.pl/drony-a-prywatnosc-c ... ac-dronem/ Co o tym sądzicie? Z chęcią dowiem się więcej, prosze o porady.
Maltia

Re: Filmowanie z drona - czy warto?

Post autor: Maltia »

Wszystko zależy od tego, co konkretnie chcecie udokumentować, wiadomo, że niezwykle ważna jest tutaj jakość sprzętu użytego do takiego nagrywania z drona. Nasza firma latem organizowała dość spore wydarzenie kulturalne na świeżym powietrzu, pierwsze tak duże po przerwie spowodowanej pandemią, dlatego też zależało nam na tym, żeby udokumentować je właśnie za pomocą filmowania z drona. Skorzystaliśmy z usług firmy Image Pro https://www.imagepro.pl/filmy-reklamowe-i-animacje/ bo mam do nich zaufanie, zajmują się od jakiegoś już czasu nagrywaniem naszych spotów reklamowych.
ODPOWIEDZ