filtr do kranu

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Eduś2333

filtr do kranu

Post autor: Eduś2333 »

Witam, stosujecie filtr do wody czysta łazienka? Wykorzystywane wkłady filtrujące podlegają wymianie co 3 miesiące lub 1500 litrów wody. Co ciekawe woda jest filtrowana z prędkością 4 litrów na minutę. Pozwala to całkiem swobodnie nie tylko nalać wodę do czajnika ale także myć się w oczyszczonej wodzie w łazience pod prysznicem. Korzystaliście z takiego rozwiązania?
Loluś

Re: filtr do kranu

Post autor: Loluś »

Nic nie zastąpi smaku wody gazowej mineralki. Uważam że filtr jest mocno eko i polecam. Ale dla mojego podniebienia najlepsza jest Staropolanka, no ja po prostu codziennie muszę wypić cała butelkę. Już to przeszło w nawyk. Dla zainteresowanych dodam że Staropolanka organizuje codziennie losowanie pieniązków - aby je wygrać należy zarejestrować rachunek z minimalnym zakupem wody za 10 zł. Nic trudnego a może się uda wygrać kasę.


www.loteriastaropolanka.pl
Emiś

Re: filtr do kranu

Post autor: Emiś »

Ja mam u siebie w domu filtr montowany pod zlewem - woda jest czysta, pyszna i bez bakterii, a przy tym pozostają w wodzie minerały. Naprawdę polecam, bo nie zajmuje dużo miejsca i montaż jest naprawdę ekspresowy.

Kupowałam tutaj: https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Filt ... -POU-3/646
ODPOWIEDZ