Firma od przeprowadzek - Warszawa

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
rumianek
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:26

Firma od przeprowadzek - Warszawa

Post autor: rumianek »

Gdybyście szukali godnej polecenia firrmy przeprowadzkowej, to z czystym sumieniem polecam https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ . Obsługują zarówno osoby fizyczne, jak i firmy. Jestem bardzo zadowolona, bo zlecałam im przewóz pianina na drugi koniec miasta. Sprzęt dotarł w całości, był świetnie opakowany i zabezpieczony, wszystko zgodnie z terminem.
Awatar użytkownika
włóczykij25
Posty: 27
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:05

Re: Firma od przeprowadzek - Warszawa

Post autor: włóczykij25 »

My szukaliśmy kompleksowej usługi przeprowadzkowej. Mieliśmy dużo rzeczy, więc chcieliśmy z żoną, żeby ktoś pomógł nam w pakowaniu tego wszystkiego. Sam transport to za mało. Znaleźliśmy firmę Aksel https://www.przeprowadzki-aksel.pl/ofer ... a-wolomin/, która dobrze się spisała. Uwinęliśmy się ze wszystkim w jeden dzień.
Michaś

Re: Firma od przeprowadzek - Warszawa

Post autor: Michaś »

Ja w drugą stronę spytam, bo chcę się przeprowadzić z Gdańska do Warszawy i aktualnie szukam dobrej firmy do przeprowadzki. Znalazłem firmę https://www.liderpak.pl/ i zastanawiam się czy się na nich zdecydować. Opinie w internecie mają bardzo dobre, a zależy mi na profesjonalizmie, żeby się nic nie zepsuło podczas transportu. Macie zdanie o firmie Liderpak?
ODPOWIEDZ