fotograf

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Jędrek4512

fotograf

Post autor: Jędrek4512 »

Witam, korzystaliście z usług fotografów? Zastanawiam się, który fotograf wykona dla mnie sesje ślubną. Na stronie https://grzesiekkogut.pl/fotograf-slubny-krakow znajduje się fotograf, który spercjalizuje się w sesjach ślubnych. Na co waszym zdaniem należy zwrócić uwagę poza portfolio?
koleś

Re: fotograf

Post autor: koleś »

Jeśli nie wiecie, kto może przyjechać, to też zapytajcie Marcina Orzołka. On nasz slow wedding fotografował i wyszło naprawdę świetnie. Co prawda nie jest to niski koszt, ale my go również w podróż poślubną zaprosimy. Na razie się to odwleka, ale mam nadzieję, że w przyszłym roku zrealizujemy plany.
juraś

Re: fotograf

Post autor: juraś »

Nie wiem, do czego Wam potrzebni fotografowie, a raczej każdy może mieć inne potrzeby, ale w tym studio https://zebrafoto.pl/ możecie i wywołać fotki i zdjęcie do paszportu zrobić. Ten fotograf kraków ma w tym największe doświadczenie i można powiedzieć, że po prostu wybierając go, na pewno będziecie zadowoleni z obsługi.
aśka

Re: fotograf

Post autor: aśka »

Jeśli fotograf na ślub to tylko profesjonalista. Po wielu tygodniach znalazłam w necie stronę www.anyday.pl z przepięknymi zdjęciami ślubnymi w nowoczesnym stylu. Myślę, że to jest właśnie to czego szukałam. Już zarezerwowaliśmy termin i cieszymy się, zę to ten fotograf wykona nasze zdjęcia ślubne. A za miesiąc sesja narzeczeńska!
Wladyslawęk924

Re: fotograf

Post autor: Wladyslawęk924 »

Teraz na rynku usług jest bardzo dużo różnych fotografów, więc pewnie każdy z nas kogoś by znalazł. Ale to też nie chodzi o to, żeby znaleźć kogokolwiek. Ja dość długo szukałem właściwej osoby i tak trafiłem na fotografa ślubnego z Sopotu https://rafalkowalski.pl/sopot/fotograf-slubny-sopot/. Bardzo podobają mi się jego usługi :)
Awatar użytkownika
Majeczq
Posty: 79
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:24

Re: fotograf

Post autor: Majeczq »

Dobre zdjęcia to także zasługa fotobudki, powinniście o takiej pomyśleć na waszym weselu. Tu myślę, że też i firma http://fotobudazwooda.pl i ich oferta na drewnianą budkę was zainteresuje. Będzie ona pięknie wyglądać na wielu salach weselnych tak mysle.
Bożenka

Re: fotograf

Post autor: Bożenka »

Szukam fotografa który zajmie się zdjęciami portret biznesowy. Chce zrobić wszystkim pracownikom taki portret biznesowy i potem wywiesić w firmie lub dać na nasza stronę internetową. Słyszałam o fotografie https://sklep.emhara.pl/produkt/portret-biznesowy/ . Czy ktoś z nimi współpracował?
Inatka93

Re: fotograf

Post autor: Inatka93 »

juraś pisze: ↑16 lis 2020, 9:18 Nie wiem, do czego Wam potrzebni fotografowie, a raczej każdy może mieć inne potrzeby, ale w tym studio https://zebrafoto.pl/ możecie i wywołać fotki i zdjęcie do paszportu zrobić. Ten fotograf kraków ma w tym największe doświadczenie i można powiedzieć, że po prostu wybierając go, na pewno będziecie zadowoleni z obsługi.
Nie każdy chce wydawać kasę na fotografa. Nie oszukujmy się to nie są małe pieniądze, ale pamiątka na całe życie. Co prawda dzisiejsze telefony mają całkiem dobre aparaty, więc część ludzi decyduje się na robienie zdjęć telefonem. Ja osobiście, wolę żeby zajął się tym profesjonalista i stworzył mi reportaż ślubny, bo wiem, że nie znalazłabym czasu, żeby zrobić go samemu.
Awatar użytkownika
junda
Posty: 171
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: fotograf

Post autor: junda »

A macie może namiar na fotografa, który oferuje swoim klientom profesjonalne zdjęcie profilowe ? Koniecznie muszę zadbać o swoje profile w social mediach i bardzo zależy mi na tym, aby mieć dobrze wykonane zdjęcie profilowe.
vergo6

Re: fotograf

Post autor: vergo6 »

Fotograf jest potrzebny do wykonywania wszelakich zdjęć i także zdjęcia przemysłowe niekiedy są niezbędne. Warto znaleźć fotografa w okolicy, który zajmuje się akurat tego typu zdjęciami. Nie będzie z tym problemu.
ODPOWIEDZ