gadżety reklamowe

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Maruś92

gadżety reklamowe

Post autor: Maruś92 »

Cześć, są tutaj osoby, które znają się na wyborze gadżetów reklamowych? Widziałem na stronie https://regalo.pl/kategoria-produktu/ma ... -pluszowe/ zabawki pluszowe ale nie wiem czy będzie to dobry wybór. Macie może jakieś sprawdzone gadżety, które przykują uwage?
lisaa

Re: gadżety reklamowe

Post autor: lisaa »

Jeśli chodzi o odzież reklamową to polecam ofertę firmy GQB. Znajdziesz w niej m.in Polary z haftem loga, koszulki, czapki, szlafroki, odzież kucharska itd. w bardzo dobrych cenach. Ja uważam, że odzież reklamowa jest bardzo skutecznym sposobem na przyciągnięcie klientów. Warto na nią postawić.

pluskwica groniasta
Andzia

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Andzia »

Oczywiście są to niezwykle istotne sprawy i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również dość ważną kwestią jest to abyśmy wiedzieli które długopisy z nadrukiem są tymi najlepszymi. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobry wybór z https://mediadesign.pl/dlugopisy-z-nadrukiem i jak dla mnie to jest od zawsze najlepszy możliwy wybór.
ODPOWIEDZ