gdzie leki najtaniej?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
asima

gdzie leki najtaniej?

Post autor: asima »

Gdzie można kupić leki stosunkowo tanio? Mam na osiedlu aptekę ale ceny mocno poszły w górę i wolę jednak podjechać gdzieś dalej ale kupić taniej, co polecacie?
everka

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: everka »

Zajrzyj do dozu, moim zdaniem to obecnie najtańsza apteka. Mają naprawdę spoko ceny i chyba od miesięcy ich nie podnieśli. Ja tam kupuję regularnie swoje leki i nie zauważyłam żadnych podwyżek
asima

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: asima »

dzięki za polecenie DOZu, byłam wczoraj u nich i zrobiłam większe zapasy leków, pozytywnie się zaskoczyłam, na pewno jeszcze będę do nich wracać po zakupy, poleciłąm też bliskim
elutka

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: elutka »

Ja tez regularnie kupuję w dozie, mają naprawdę najlepsze ceny. Jak ostatnio kompletowałam apteczkę na dłuższy wyjazd to też od razu poszłam do tej apteki, bo wiedziałam, że tam na pewno wszystko znajdę w jednym miejscu i w dobrej cenie
niedziela

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: niedziela »

To prawda, mogę się podpisać pod tymi opiniami rękami i nogami, w dozie mają od dawna najlepsze ceny. Zauważyłam, ze w ogóle mi się nie opłaca kupować w innych aptekach
asima

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: asima »

na pewno info o taniej aptece przyda sie wielu osobom, skoro można chociaż trochę zaoszczędzić to szkoda by było z tego nie skorzystać, nawet rodzince poleciłam
grusznia

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: grusznia »

W dozie cały czas ceny są najlepsze, kupuje tam już długi czas i nie zauważyłam żeby moje leki podrożały co bardzo mnie cieszy bo podwyżki widać już wszędzie.
amelka89

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: amelka89 »

Zgadzam się z Tobą, szczególnie, że w dzisiejszych czasach naprawdę wszystko jest bardzo drogie, więc chociaż jeśli można kupić leki taniej to warto pójść do doz.
caryca

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: caryca »

Dokładnie tak, trzeba liczyć każdą złotówkę, a nie oszukujmy się leki bywają drogie, a wykupić trzeba więc jak w takim dozie jest taniej to oczywiste, że pójdę właśnie do nich.
Betti

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: Betti »

No właśnie są takie rzeczy, z których można zrezygnować, jeśli jest potrzeba, żeby trochę zaoszczędzić, natomiast na pewno nie są to leki, bo te po prostu trzeba wykupić. Dlatego ja też kupuję swoje w dozie.
ODPOWIEDZ