Gdzie oglądasz pogodę?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
JamęsW

Gdzie oglądasz pogodę?

Post autor: JamęsW »

Powiedz mi, gdzie pokazuje się pogoda, jak najdokładniej, w przeciwnym razie zauważyłem, że często niektóre zasoby się mylą. Chłopaki i ja chcemy po prostu pójść na grilla w weekend, ale nie wiemy jeszcze, który dzień, a jeśli zaczniesz planować, musisz wiedzieć na pewno, jaka będzie pogoda tego dnia.
raćinia

Re: Gdzie oglądasz pogodę?

Post autor: raćinia »

Bardzo ważne jest, aby być świadomym, jaka będzie pogoda, aby w razie potrzeby można było się na nią przygotować. Dodatkowo w ten sposób możesz również dobrze zaplanować swój dzień, co pomoże Ci zaplanować wszystko w taki sposób, aby nic z Twoich planów się nie zmieniło. Dzięki takiemu zasobowi jak https://www.meteoprog.pl/pl/ zawsze rozumiem jaki dzień będę robił. Co pomaga mi uniknąć nieoczekiwanych sytuacji i nagłych zmian w planie.
anuś039933

Re: Gdzie oglądasz pogodę?

Post autor: anuś039933 »

Mam domową stację pogodową, którą udało mi się znaleźć korzystając z artykułu dostępnego na stronie https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... rto-.bhtml . Bardzo fajne i cenne informacje, które pomogły mi w tym, aby wybrać najlepszą stację pogodową, która u mnie sprawdza się super.
ŻMatylda

Re: Gdzie oglądasz pogodę?

Post autor: ŻMatylda »

W dzisiejszych czasach każdy ma dostęp do internetu i smartphone więc nie trzeba czatować na prognozę pogody w tv. Możecie sprawdzać prognozę pogody chociażby tutaj - https://www.telepogoda.pl/europa/ Ja sprawdzam i naprawde się zgadza. Nie zawiodłam się nigdy.
ODPOWIEDZ