Gra na gitarze

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
magda7892
Posty: 94
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:55

Gra na gitarze

Post autor: magda7892 »

Gracie na gitarze i chcecie, aby Wasze brzmienie było jeszcze lepsze? Jeśli tak, to polecam Wam zajrzeć sobie na stronę https://rocktone.pl/c/28/zasilacze-do-efektow.html bo tam dokupicie różne urządzenia dla lepszych efektów. Myślę, że zawsze będzie to idealny cel, aby odłożyć potrzebne pieniądze.
Miniś

Re: Gra na gitarze

Post autor: Miniś »

Ja to zawsze mam szczęście, ostatnio przed spotkaniem z kolega który tez gra na gitarze i planowanym wspólnym graniem, padł mi zasilacz, jeszcze jak by łatwo było go kupić, ale szukałem w tematycznych sklepach i nic, a kiedyś trafiłem w sklepie https://erli.pl/kategoria/zasilanie-zasilacze/2966, zaskoczyło mnie, że mają je w swojej ofercie, ale jestem szczęśliwy, że mogę wrócić do gry.
Awatar użytkownika
Xenon
Posty: 64
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:30

Re: Gra na gitarze

Post autor: Xenon »

Gra na gitarze sprawia masę radości. Warto jednak dbać o swój sprzęt i regularnie go serwisować oraz stroić, bo wtedy można mieć pewność, że posłuży nam on przez wiele lat. Dobra pracownia lutnicza warszawa to podstawa i jak najbardziej warto rozejrzeć się za takim miejscem.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Gra na gitarze

Post autor: globtroter »

Zdecydowanie sama gra na gitarze jest czymś niezwykle fajnym i muszę przyznać, że ja również mam właśnie w planach zakup gitary klasycznej lutniczej. Nawet czytałem o tym na stronie https://di.com.pl/warto-kupic-dobra-git ... auki-66551 i muszę dodać, że tego typu artykuły bardzo dużo mi pomagają w samym wyborze.
ODPOWIEDZ