Hale namiotowe

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Hale namiotowe

Post autor: nois35 »

Stają się coraz bardziej popularne i interesujące, a zarazem coraz więcej firm w nie inwestuje. Na pewno warto sprawdzić jak będą sprawdzać się w przypadku Twojego biznesu. Polecam zatem zajrzeć na stronę http://www.ekodynamic.com.pl/oferta/hal ... radycyjne/ i rozważyć opcję zakupu lub wynajmu tego typu hali.
Oleńka1

Re: Hale namiotowe

Post autor: Oleńka1 »

Hale namiotowe są bardzo popularne, można wykorzystać je na wiele sposobów w sumie, nie tylko jako typowy magazyn. Jeżeli będziecie chcieli typowo pod przestrzeń magazynową je przeznaczyć to warto skontaktowac się z odpowiednią firmą. Tu na stronie https://halenamiotoweuzywane.pl/ znajdziecie sprawdzone, solidne hale namiotowe na wynajem zarówno krótko jak i długoterminowy.
Awatar użytkownika
Xenon
Posty: 64
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:30

Re: Hale namiotowe

Post autor: Xenon »

U nas na hali aby był porządek dokupiliśmy stalowe szafki przegródkowe. Sprawdzają się doskonale i teraz już każdy wie co gdzie jest.
Krystian Ł.

Re: Hale namiotowe

Post autor: Krystian Ł. »

Myśleliśmy nad halą namiotową. Jednak ostatecznie postawiliśmy na mocniejszą konstrukcję od KMC services https://kmc-services.com.pl/magazynowan ... magazynow/. Zaprojektowali dla nas cały magazyn od zera i to była dobra decyzja. Dzięki temu wszystkim dobrze się pracuje. Wszystkie procesy są logicznie poustawiane.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Hale namiotowe

Post autor: Daleka »

A czy ktoś z Was szuka może właśnie jakieś hali magazynowej wraz z obsługą logistyczną dla swojej firmy? Jeśli tak, to polecam Wam Kontakt z Nami. Pomożemy Wam w znalezieniu takiej hali o określonej powierzchni na wynajem, w lokalizacji, która będzie Was interesowała.
salt

Re: Hale namiotowe

Post autor: salt »

Biorąc pod uwagę kwestię bezpieczeństwa w magazynie, taśmy samoprzylepne są nieodłącznym elementem wyposażenia. Sądzę, że nie ma sensu ryzykować i nie stosować ich w miejscu pracy, gdzie mogą wystąpić potencjalne niebezpieczeństwa.
ODPOWIEDZ