Holowanie 24h

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Karol
Posty: 25
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:44

Holowanie 24h

Post autor: Karol »

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Kris-Cars – specjalizuje się ona w naprawie zderzaków plastikowych a także lakiernictwie i blacharstwie. Byłem bardzo zadowolony z ich usług.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Holowanie 24h

Post autor: Daleka »

Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy na drodze przytrafi nam się coś niespodziewanego i będziemy potrzebowali pomocy drogowej i holowania. Ja ostatnio miałam taką sytuację w Bydgoszczy, na szczęście szybko znalazłam kontakt do odpowiedniej firmy na stronie https://pomocdrogowa-bydgoszcz.pl/kontakt/, która bardzo szybko przyjechała na miejsce i mi pomogła ;)
Awatar użytkownika
peleryna
Posty: 69
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:16

Re: Holowanie 24h

Post autor: peleryna »

Zdarzyło mi się korzystać z takiej https://pomoc-drogowa-wroclaw-24h.pl/ pomocy drogowej w okolicach Wrocławia. Oni działają na autostradzie A4 i autostradzie S8, oraz na Wschodniej obwodnicy Wrocławia i drogach dojazdowych do Wrocławia. Mają holowniki są wyposażone w odpowiednie podnośniki HDS, dzięki czemu mogą przewozić różnego rodzaju maszyny.
Awatar użytkownika
Myszka55
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:32

Re: Holowanie 24h

Post autor: Myszka55 »

A możecie polecić jakąś firmę z Poznania?
Awatar użytkownika
Holand
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:30

Re: Holowanie 24h

Post autor: Holand »

Myszka22 zdecydowanie sprawdź https://pomocdrogowa-poznan.com/ to jedyna Pomoc drogowa w Poznaniu, z której usług korzystam. Zanim odholują auto, najpierw sprawdzają na miejscu, czy nie da się na pewno nic zrobić. Mają doświadczoną ekipę, która zawsze wszystko jasno i precyzyjnie tłumaczy. Nigdy się na nich nie zawiodłam, zawsze ratowali mnie w najgorszych sytuacjach. Są punktualni i fachowo podchodzą do każdego zlecenia.
Awatar użytkownika
Fran
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:26

Re: Holowanie 24h

Post autor: Fran »

Mnie też sytuacja zmusiła do szukania pomocy drogowej w konkretnym mieście. Czasami samochód sprawić potrafi niemałego psikusa i jak to zwykle bywa dzieje się tak w najmniej odpowiednim momencie. Na całe szczęście całkiem blisko znajdowała się pomoc drogowa https://pomoc-drogowa-gorzow.net/ , która udzieliła mi pomocy i odtransportowała auto do wskazanego warsztatu.
Piotruś

Re: Holowanie 24h

Post autor: Piotruś »

A gdyby wasza podróż przebiegała na trasie Poznań - Berlin to warto zapisać numer telefonu do polskiej pomocy drogowej w Niemczech https://g.page/r/CTi82CFyejXqEBA . Działają szybko, profesjonalnie a co najważniejsze w przyzwoitych cenach. Wiem bo sam sprawdziłem i polecam.
Awatar użytkownika
gustiik
Posty: 41
Rejestracja: 18 lut 2020, 9:26

Re: Holowanie 24h

Post autor: gustiik »

Co do firm, które ogarniają dobrze holowanie to mogę polecić https://auto-skup24h.pl/laweta-i-holowa ... -pruszkow/ co prawda jedynie raz potrzebowałem takiej usługi po nieprzyjemnym wypadku i nie chciałbym powtórki z rozrywki, ale plus, ze szybko przyjechali i ogarneli temat profesjonalnie.
zyźu

Re: Holowanie 24h

Post autor: zyźu »

Prawda jest taka, że nie każdy samochód można holować. Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z pomocy drogowej. Ja sam takiej szukałem w konkretnym miejscu więc zacząłem szukać czegoś w internecie. Ostatecznie mój wybór padł na https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-na-gornym-slasku/ . Świetna i fachowa obsługa, więc zapisałem sobie namiar na nich w telefonie. Nie wiadomo czy jeszcze kiedyś nie będzie potrzebny.
andżelika1

Re: Holowanie 24h

Post autor: andżelika1 »

Kupując samochód używany tak naprawdę kupujemy kota w worku. Ja tak się nacięłam i auto ciągle się psuło. Wiele razy pomagała mi tania pomoc drogowa Warszawa 24h holowanie aut: https://wawa-hol.pl/ . Serdecznie polecam usługi tej firmy każdemu, kto bywa w stolicy.
zośka

Re: Holowanie 24h

Post autor: zośka »

Mnie zdecydowanie bardziej niż holowanie potrzebna była pomoc wulkanizatora. Na stronie https://wulkanizator.com.pl/ znalazłam firmę, która świadczy usługi mobilne w tym zakresie. Niestety moja przednia opona była bardzo poważnie uszkodzona i obawiałam się, że dalsza jazda przysporzy mi dodatkowych, niemałych kosztów.
ODPOWIEDZ