Holter kardiologiczny

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
koleś

Holter kardiologiczny

Post autor: koleś »

Cześć, od jakiegoś czasu mam problemy ze zdrowiem. Nie wiem, czemu coś takiego się dzieje, ale moje serce przestaje czasami równo pracować, a i z ciśnieniem mam ogólnie problem. Waham się, co mam zrobić, bo wiem, że to jeszcze tak spory problem nie jest. Może warto zapisać się na holter ciśnieniowy Lublin do odpowiedniej kliniki?
asą

Re: Holter kardiologiczny

Post autor: asą »

W sumie to jest sposób na to, żeby poznać swoje zdrowie. Dzięki, będę tego próbować. A skoro jesteśmy przy tym temacie, to możecie mi powiedzieć, czy olej konopny https://konopteka.pl/ też ma dobry wpływ na serce? Ja to o tym gdzieś czytałam, ale pewności nie ma...
Dośka

Re: Holter kardiologiczny

Post autor: Dośka »

Faktycznie ja również jakiś czas temu zdecydowałam się właśnie na takie badanie i dziś już dokładnie wiem, że posiadam arytmię serca. Jestem zdania, ze teraz bardzo dobrym rozwiązaniem jest właśnie regularne badanie się. Na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem był zakup przenośnego EKG https://arytmiaserca.pl/ i ja właśnie jestem z tego wyboru bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ