Internetowy katalog usług weselnych

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Czeladniczka
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:29

Internetowy katalog usług weselnych

Post autor: Czeladniczka »

Cozweselem.pl to najlepszy, internetowy katalog usług ślubnych. Znajdziesz tam lokale na wesele, zespoły, fotografa lub auta do ślubu. Gorąco zachęcam każdego kto organizuje wesele.
Awatar użytkownika
Saskia
Posty: 21
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:31

Re: Internetowy katalog usług weselnych

Post autor: Saskia »

Świetna podpowiedź, zajrzymy tam na pewno z siostrą, która właśnie przygotowuje się do swojego ślubu i wesela.
Mam przy okazji pytanie do dziewczyn, które mają już za sobą tę "gorączkę przygotowań" - jaki manicure wykonywałyście?
Chodzi mi o to, czy klasyczny french czy może jednak coś bardziej odjazdowego?
Siostra na pewno będzie robiła manicure tytanowy Revel Nail, ale nie do końca wie, na ile poszaleć z kolorami.
Może wybrać klasyczne zdobienie, ale też nie chciałaby być taka całkiem pastelowa. Co radzicie?
Awatar użytkownika
kaktuskowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:15

Re: Internetowy katalog usług weselnych

Post autor: kaktuskowy »

Znajoma mi to również polecała. Według niej świetna jakość usług.
Bo jeśli się kogoś za bardzo pokocha, człowiek staje się nieszczęśliwy.
Awatar użytkownika
IAmSlonik
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:07

Re: Internetowy katalog usług weselnych

Post autor: IAmSlonik »

Nie mam zdania w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Internetowy katalog usług weselnych

Post autor: Daleka »

Skoro jesteście właśnie w trakcie organizacji Waszego ślubu i wesela, to polecam zajrzeć na stronę protea.sklep.pl. Znajdziecie tam mnóstwo ślubnych inspiracji i zobaczycie, jakie są obecnie najmodniejsze dekoracje ślubne i weselne :) Myślę, że powinno Was to zainteresować :)
Awatar użytkownika
brokata
Posty: 114
Rejestracja: 08 sie 2019, 9:38

Re: Internetowy katalog usług weselnych

Post autor: brokata »

A kojarzycie tą salę w Bielsku - http://wroblowka.com.pl/ Moim zdaniem piękna i warto tam zorganizować swoje przyjecie bo tam naprawdę dobra sala to 70% sukcesu udanego wesela :)
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Internetowy katalog usług weselnych

Post autor: mirabela »

Ja już od koleżanek miałam tyle różnych ofert gdzie co znaleźć, że naprawdę jestem skołowana organizacją ślubu. Jeszcze ostatnio siostra mi podpowiedziała, że najlepszy jest dj na wesele w poznaniu . Może faktycznie powinniśmy z narzeczonym skorzystać z jego oferty, bo ma całkiem ciekawy repertuar. Zresztą znajomi, którzy korzystali z jego oferty są bardzo zadowolone. A może też go znacie?
Awatar użytkownika
Robercik841
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:33

Re: Internetowy katalog usług weselnych

Post autor: Robercik841 »

A ja to pierwszy raz słyszę o takim katalogu.
Awatar użytkownika
Majeczq
Posty: 79
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:24

Re: Internetowy katalog usług weselnych

Post autor: Majeczq »

Szukacie pomocy przy organizacji wesela? Na pewno jest sporo rzeczy, o które trzeba będzie zadbać;) Sprawdźcie sobie tu może co proponują na stronie http://fotobudazwooda.pl Ta drewniana fotobudka na pewno wam się spodoba
ODPOWIEDZ