Inwestowanie w nieruchomości

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Antek76
Posty: 114
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:28

Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Antek76 »

Nie wiem, czy się nad tym zastanawialiście, ale jeśli chcecie rozpocząć inwestowanie w nieruchomości, to powinniście podejsć do tego tematu w racjonalny sposób. Korzystajac z możliwości, jakie stwarzają takie szkolenia jak https://wiwn.pl/ możecie o wiele lepiej przygotować się do rozpoczęcia inwestycji.
Awatar użytkownika
katarakta
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:14

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: katarakta »

Dobrze jest na pewno zdobywać widzę w tym kierunku ale najważniejsze to jednak wybrać dobre osiedle i lokalizację. Do mnie przemawia Modern Tower gdzie można też liczyć na pomoc w zarządzaniu najmem
Awatar użytkownika
reecemacejkovic
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2020, 9:41

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: reecemacejkovic »

Czy inwestowanie w nieruchomości jest bezpieczne?
Awatar użytkownika
peleryna
Posty: 69
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:16

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: peleryna »

Tak, to od zawsze jedna z najbardziej bezpiecznych i korzystnych inwestycji, dlatego ciesze się że kupiłam mieszkanie na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera, mam przynajmniej gwarancję że dobrze zainwestowałam bo to bardzo atrakcyjne osiedle
Obłoczek

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Obłoczek »

Widzę coraz częściej tematy związane z inwestycjami. Wielu z nas szuka pomysłu na pomnażanie swoich pieniędzy. Zawsze mówiło się, że nieruchomości są dobrą inwestycja, ale w obecnej sytuacji, to już nie wiem, bo aktualnie stoją puste. No i każda decyzja związana z finansami wymaga refleksji zarówno nad naszą kondycją finansową, jak i nad sytuacją gospodarczą w danym kraju. Pomocne mogą być strony dotyczące finansów https://pieniadze.org.pl/ gdzie znajdziecie także szczegółowe informacje, które mogą pomóc przy podejmowaniu decyzji http://pieniadze.org.pl/inwestowanie/ja ... pieniadze/.
nruchomość34

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: nruchomość34 »

https://condo.pl/ jeśli chcesz zająć się apartamenty inwestycyjne nad morzem to tylko ta strona. ta firma w swojej ofercie nie tylko posiadają przestronne apartamenty tylko też mniejsze ale równie opłacalne. Są one różnej wielkości od kawalerek do ogromnych apartamentów dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam bo naprawdę warto
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: globtroter »

W sumie ja nigdy mojego mieszkania nie traktowałem jako inwestycji, ale niestety przeszedł taki dzień kiedy musiałem je w dość krótkim czasie sprzedać. Jestem zdania, że najlepiej wybrałem kontaktując się z http://transakcja24h.pl/ gdyż to właśnie oni skupili moje mieszkanie bez najmniejszego problemu.
Awatar użytkownika
magda7892
Posty: 94
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:55

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: magda7892 »

Bezpieczniej jest inwestować mniejsze kwoty niż przy inwestowaniu w nieruchomości. Na stronie: https://ipopema.pl/ jest oferta, z której polecam skorzystać. Mnie najbardziej zainteresowała bankowość inwestycyjna dostępna tutaj. Firma jest doświadczona więc tym bardziej warto jej zaufać.
Sławomir

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Sławomir »

Uważam, że w przypadku inwestowania warto korzystać wyłącznie z pomocy specjalistów, wtedy możecie być pewni co do pozytywnych wyników. Ze swojej strony mogę Wam polecić usługi https://macdonald.com.pl/pl/mozliwosci/ , ponieważ sam z nich korzystam i jestem bardzo zadowolony.
Auto Złom

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Auto Złom »

Auto Złom i Skup samochodów - skupujemy auta. Nasz skup samochodów Szrot specjalizuje się w skupie samochodów awaryjnych w dowolnym stanie technicznym: kupujemy samochody wadliwe z problemami z silnikiem, podwoziem, skrzynią biegów, po wypadku, samochody uszkodzone, jak również samochód Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę skupu aut http://www.auto-schrott.pl * [Auto Schrott]. Funkcjonujemy na terenie i okolic proponując naszym klientom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się skupem pojazdów za gotówkę. Przyjmujemy auta na złom.
ODPOWIEDZ