Inwestycje w nieruchomości

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
prot85
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:30

Inwestycje w nieruchomości

Post autor: prot85 »

Jak zacząć inwestować w nieruchomości?
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 5
Rejestracja: 03 lip 2019, 20:06

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Kinga »

Polecam książkę "Zarabiaj na nieruchomościach" i szkolenia autora tej książki :)
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: nois35 »

Wykorzystaj swoją wiedzę, a przede wszystkim umiejętności do tego aby wybrać odpowiednie miejsce do podjęcia wszelkich inwestycji. Dlatego też postaw na ludzi, którzy w tym temacie na pewno Ci pomogą. Polecam http://www.strzelczyk.pl/ bo to sprawdzona i pewna firma.

rzutniki multimedialne
Awatar użytkownika
DaYmare
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 1:00

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: DaYmare »

A ja tam nie wiem w jaki sposób tutaj pomóc. Liczę na komentarze innych forumowiczów.
Najgorszym przesądem jest uważać własny przesąd za najrozsądniejszy.
Awatar użytkownika
mozaika
Posty: 86
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:41

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: mozaika »

Czy ja wiem czy takie inwestycje są dobre i w miarę bezpieczne? Bo ja jak szukałam dla siebie jakieś nieruchomości to przekonałam się na sobie, że to w cale nie jest takie proste i łatwe. A co dopiero inwestowanie w nieruchomości. Dlatego też ja jak na razie skupię się na znalezieniu czegoś dla mojej cioci. I tak trafiłam na bardzo ciekawe oferty tutaj https://szukajlokum.pl/nieruchomosci/sprzedaz/mazowieckie Przejrzyjcie ich oferty i kto wie może pod inwestycję znajdziecie coś idealnego
Awatar użytkownika
maxmax
Posty: 7
Rejestracja: 30 mar 2020, 9:17

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: maxmax »

Ja polecam inwestować w nieruchomości w Hiszpanii. Sprawdźcie intudom.com. Inswestycja w nieruchomości jest najlepszym sposobem na inwestycję pieniędzy.
Awatar użytkownika
Paula26
Posty: 82
Rejestracja: 22 gru 2018, 21:51

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Paula26 »

Chcąc zabrać się za inwestycje warto wcześniej sobie poczytać i zorientować jakie są opłacalne metody inwestowania. Możliwości jest sporo, trzeba tylko wiedzieć, do czego macie predyspozycje i co najbardziej Wam odpowiada. Oczywiście wcześniej trzeba zgłębić wiedzę w danej dziedzinie, żeby wiedzieć jakie należy podejmować kroki i działania.
:)
Awatar użytkownika
peleryna
Posty: 69
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:16

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: peleryna »

To prawda ale jak kupujesz mieszkanie dla siebie to na przykład nie jest już tak ważna lokalizacja bo kupujesz pod swoje potrzeby i gust. Do mnie przemawia to https://mehoffera.pl/ osiedle bo budują je w bardzo spokojnej, zielonej okolicy a mieszkania będą miała panoramiczne okna i duże balkony
Awatar użytkownika
katarakta
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:14

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: katarakta »

Nieruchomości pod inwestycje widziałam na osiedlu Modern Tower w Trójmieście, tam są stosunkowo niedrogie mieszkania i apartamenty inwestycyjne idealne pod wynajem a można także liczyć na pomoc w zarządzaniu najmem
Awatar użytkownika
stephanie.bruen
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2020, 15:21
Lokalizacja: Zamość

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: stephanie.bruen »

Inwestycje w ten sektor są na pewno dochodowe, jednak trzeba działać z rozwagą.
Awatar użytkownika
Oliwerek841
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2020, 9:15

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Oliwerek841 »

Ktoś wcześniej wspominał o inwestycji w Hiszpanii, myślę, że warto to rozważyć. Nadal można znaleźć tam nieruchomości w okazyjnych cenach, a sama Hiszpania jest po prostu bajkowa - może być świetnym miejscem do zamieszkania na stałe, spędzania wakacji, a także inwestycję w celach zarobkowych :) Jeśli myślicie o inwestycji w Hiszpanii, warto przeczytać sobie na początek ten artykuł https://whiszpanii.pl/jak-wybrac-agencj ... -hiszpanii - doradzają w nim, jak wybrać agencję nieruchomości w Hiszpanii, dużo praktycznych wskazówek :)
Awatar użytkownika
sglover
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2020, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: sglover »

W nieruchomości faktycznie warto inwestować, jest to rynek dochodowy.
Awatar użytkownika
katarakta
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:14

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: katarakta »

Zgadzam się w zupełności, sama też planuję taką inwestycję w mieszkanie na osiedlu Modern Tower w Trojmieście z widokiem na Zatokę, nie będę tam miała problemu z brakiem chętnych na wynajem :)
Awatar użytkownika
BogdanekBET
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2020, 12:55

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: BogdanekBET »

Niestety nigdy nie inwestowałem w taki sposób.
Awatar użytkownika
zion69
Posty: 4
Rejestracja: 08 cze 2020, 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: zion69 »

Wystarczy mieć tylko pieniądze by zainwestować. Ale jest to sprawdzony sposób na szybki zarobek.
Awatar użytkownika
Meghan
Posty: 10
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:51

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Meghan »

Jak dla mnie taki pomysł na inwestycję to naprawdę fajna sprawa. Przy czym jeżeli chcemy dodatkowo zwiększyć swoją szansę na szybką sprzedaż domu czy mieszkania, warto sięgnąć https://prywatnaoferta.pl/ . Dzięki temu dotrzemy bowiem do szerokiego grona potencjalnych nabywców, a tym samym zyskamy możliwość szybszej finalizacji transakcji sprzedaży.
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: nois35 »

To przede wszystkim wielkie wyzwanie i duża wiedza, aby móc trafić celnie i zgodnie z aktualnymi potrzebami na rynku. Ważne jest jednak aby wiedzieć co w danej chwili jest istotne na rynku nieruchomości. Postaw zatem na http://niemcewicza19.pl/ gdzie znajdziesz nowoczesne mieszkania, dopasowane do potrzeb i oczekiwań młodych osób.
Awatar użytkownika
Bent_Cypek
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:07

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Bent_Cypek »

Teraz to jest w ogóle opłacalne? Wydaje mi sie, że ceny mieszkań idą w dół i to tak bardzo. Nie wiem czy da się na tym zarobić jakiekolwiek pieniądze.

___
aranżacje wnętrz w homekoncept.shop
Awatar użytkownika
MONDRZYCKI
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2020, 18:55

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: MONDRZYCKI »

A jak się inwestuje w nieruchomości?
Awatar użytkownika
zackery.heathcote
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2020, 13:58
Lokalizacja: Kraków

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: zackery.heathcote »

Według mnie to dobry sektor na inwestycje, nieustannie się rozwija.
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: nois35 »

Inwestowanie w nieruchomości wiąże się z tym, że musimy wiedzieć co obecnie na rynku jest "chodliwe". Dlatego też mieszkania nowoczesne, w dobrej lokalizacji i za bardzo korzystną cenę, czyli takie jak https://nexity.pl/ będą dobrą propozycją. Przede wszystkim skuszą osoby młode, którą chcą mieszkać w dobrej i bezpiecznej dzielnicy.
Awatar użytkownika
emilka9
Posty: 49
Rejestracja: 03 sie 2019, 19:03

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: emilka9 »

nie wiem czy nieruchomości to taki dobry temat. Prędzej surowce, czy kryptowaluty. Ja zaczełam w systemie XTB. Zaczynać to się powinno w ogóle od dema, czyli bez ryzykowania jakichkolwiek środków. A dopiero później można wejść w jakieś niewielkie sumy, znając rynek. Więc na spokojnie.
Ługi

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Ługi »

Oczywiście, że inwestycje w nieruchomości, to najlepsze co możemy zrobić. Inflacja, niestabilna sytuacja w kraju, stawia nas pod ścianą. Obecnie nie warto trzymać gotówki na koncie. Sam inwestuje w mieszkanie na https://zlota44.com/, które ciągle podwyższa swoją wartość
Awatar użytkownika
trovko
Posty: 77
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: trovko »

Ważna jest wiedza w przypadku jeśli ktoś chciałby inwestować w nieruchomości. Może dobrym pomysłem byłby zakup jednego z takich obiektów https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty , który potem właśnie można byłoby wynająć na jakąś dajmy na to działalność usługową.
Awatar użytkownika
tiama21
Posty: 36
Rejestracja: 30 lip 2020, 21:14

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: tiama21 »

w xtb tez sie dobrze inwestuje : ) Jeśli działać to wyłącznie z tematami, które są na czasie i są płynne. Kolejna ważna kwestia – wchodzicie w takie zagadnienia, o jakich macie pojęcie
Julatosiń74

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Julatosiń74 »

Kiedy mamy już lokal czy nieruchomość, dobrze jest zadbać o plan kosztów remontów czy aranżacji, z obsługą salonu https://www.vox.pl/dip-salon-warszawa-s ... box-45-171 będzie to szybkie i proste
Awatar użytkownika
peleryna
Posty: 69
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:16

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: peleryna »

Wbrew pozorom inwestowanie w nieruchomości nie jest wcale takie trudne, wystarczy dobrze wybrać lokalizację inwestycji i już chętnych nie zabraknie, ja na przykład chcę kupić ładne mieszkanie z widokiem na morze na osiedlu modern tower, na takie mieszkanie zawsze będą chętni na wynajem
Awatar użytkownika
tiama21
Posty: 36
Rejestracja: 30 lip 2020, 21:14

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: tiama21 »

Nieruchomości się teraz nie opłąca. Najlepiej w systemie XTB w nim macie wszystkie istotne rozwiązania, narzędzia, systemy i funkcje, a dalej to już sztuka podejmowania odpowiedzialnych, uzasadnionych decyzji
Awatar użytkownika
marinn
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:25

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: marinn »

Sama inwestuję w nieruchomości już długo i nie mam zamiaru rezygnować. Zaczęło się od mieszkania w Warszawie, które odziedziczyłam po babci. Nie sprzedałam, a wynajęłam. Z czasem kupiłam kolejną nieruchomość z przeznaczeniem na wynajem. Korzystam też z zarządcy nieruchomości Per modum i to oni zajmują się niezwykle profesjonalnie zarządzaniem najmem. To znaczne ułatwienie dla mnie, oszczędność czasu, którego zawsze mi brakowało.
Kaśieńka

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Kaśieńka »

Ja od wielu lat inwestuje w różnego rodzaju nieruchomości, prowadzę stałą współpracę z biuro nieruchomości w Katowicach. Nasza współpraca się bardzo fajnie układa, także z całym przekonaniem mogę wam polecić tę firmę, która dla was stworzy odpowiednie oferty.
Dęgo

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Dęgo »

W rzeczywistości możesz zarabiać na wszystkim, ale najlepiej zarabiać na kompetentnych inwestycjach i rynku Forex. To jest prawdziwy sposób, który pozwala przenieść przepływy finansowe i to jest dokładnie to, na czym możesz zarabiać pieniądze. Radzę zachować ostrożność w tej sprawie i robić to szczególnie ostrożnie
Tęnok

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Tęnok »

W tak trudnym biznesie, jak handel na giełdzie, tylko zautomatyzowani doradcy mogą Ci pomóc. To pozwala szybko łatwo śledzić wszystkie procesy, które zachodzą i poruszać się w złożonym środowisku. Radzę korzystać z tej aplikacji https://play.google.com/store/apps/deta ... l=pl&gl=pl Jest to świetny i wygodny program, który działa niezawodnie i ma wszystko, czego potrzebujesz. Jest też wygodny i przejrzysty interfejs. Jestem pewien, że pozwoli Ci to handlować na giełdzie znacznie skuteczniej.
Sebastianęk294

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Sebastianęk294 »

W sumie to jest chyba jeden z lepszych sposobów na inwestycje. Mamy pewność, że dany budynek istnieje, wiadomo również że ludzie ciągle będą potrzebowali mieszkań, no i tak interes się kręci. To jest chyba lepsza inwestycja niż na przykład jakieś kryptowaluty, co nie?
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: nois35 »

Coraz więcej osób, które chcę inwestować, wybiera propozycje, które przede wszystkim spełniać będą konkretne oczekiwania i potrzeby zarazem. Warto zatem pomyśleć o tym w kontekście wygody i dopasowania. Stąd też okazyjne mieszkania w Warszawie są dobrym pomysłem na inwestycje, ale również jako pewne zabezpieczenie finansowe. Warto to rozważyć.
Żanka

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Żanka »

Inwestycja w mieszkania to teraz naprawdę dobry sposób na pomnażanie pieniędzy. Warto to rozważyć i skorzystać z usług doświadczonej firmy, jeśli nie mieliśmy z tym nigdy styczności. Ta konkretna firma https://dreamestate.pl/inwestycje/enkla ... bieniatka/, oprócz gotowych ofert inwestycyjnych służy też poradą na temat tego, w jaki sposób najlepiej inwestować. Ja polecam!
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: kasiakowa06 »

nois35 pisze: ↑22 lis 2019, 17:06 Wykorzystaj swoją wiedzę, a przede wszystkim umiejętności do tego aby wybrać odpowiednie miejsce do podjęcia wszelkich inwestycji. Dlatego też postaw na ludzi, którzy w tym temacie na pewno Ci pomogą. Polecam strzelczyk.pl/ bo to sprawdzona i pewna firma.
Zajmują się inwestycjami w nieruchomości? A nie wiesz, czy mają firmę, która mini zarządza? Chodzi mi o taką firmę jak http://www.pmgpartner.pl/

Obrazek
jan3030

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: jan3030 »

Dostępne są różnego rodzaju inwestycje, a konkretnie Inwestycje bezpośrednie . Wiem, że są osoby, które decydują się na takie procesy w swoich firmach, które wykonuje się za granicą. Dobrym pomysłem jest tutaj zdecydowanie się na właściwe doradztwo i profesjonalizm.
ODPOWIEDZ