Jaką plandękę wybrać

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
travelka
Posty: 37
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:09

Jaką plandękę wybrać

Post autor: travelka »

Przy prowadzeniu firmy potrzebuje dobrej jakości namiotu. Teraz zastanawiam się jaką plandekę wybrac na taki namiot. Zależało by mi na tym, by była trwała. Trochę na ten temat czytałam tutaj https://pronamiot.pl/index.php/5-rzeczy ... -plandeki/ , Akurat do kwoty 3000 by mnie zadowalała. Wy kupowaliscie coś takiego? Na co zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 21
Rejestracja: 06 lut 2020, 13:29

Re: Jaką plandękę wybrać

Post autor: AbiUbu »

Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj pawilonu używamy. Co innego będzie potrzebne na konstrukcje o przeznaczeniu magazynowym, a co innego na namiot cateringowy. Ten ostatni ma wyższe wymagania higieniczne i estetyczne, a to w sporej mierze zależy właśnie od poszycia.
Awatar użytkownika
flower
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2020, 7:26

Re: Jaką plandękę wybrać

Post autor: flower »

Wcale nie musicie się decydować na plandekę. Jeśli jest wam potrzebny odpowiedni pawilon, to oto ta firma https://panelsystem.pl/ zajmuje się tym przede wszystkim produkcją, transportem oraz stawianiem właśnie portierni i pawilonów. Mają bardzo dużo doświadczenia, a w razie czego mogą przygotować produkt pod dane zamówienie. Myślę, że warto się nad nimi zastanowić.
ODPOWIEDZ