jazda pod wpływem alkoholu

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Arekuś7777

jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: Arekuś7777 »

Cześć, zastanawiasz się czy prawnik pomoże osobom, które jeździły po alkoholu? Jeśli chodzi o pomoc osobom, które prowadziły auto pod wpływem to szanse są małe. Zdecydowanie trzeba zdawać sobie sprawę z tego jakie konsekwencje wynikają z jazdy po alkoholu. Jest to zatrzymanie lub odebranie prawa jazdy oraz nałożenie wysokiej grzywny. Co gorsza, w wielu przypadkach może doprowadzić do ograniczenia bądź pozbawienie wolności. Na https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/wroclaw/ znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat. Wiedzieliście coś na ten temat?
dagmara80

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: dagmara80 »

Adwokat może pomóc ale jedynie w złagodzeniu kary. Dlatego najlepiej nie wsiadać po prostu za kółko po spożyciu. Prosta sprawa. Jeśli natomiast obawia się ktoś jazdy kolejnego dnia po imprezie a folguje sobie wieczorami często, warto wówczas przemyśleć zamontowanie w aucie specjalnej alko blokady, która w razie czego uniemożliwia uruchomienie samochodu. Wszelkie informacje o takich urządzeniach znajdziecie na stronie https://alkomat.net.pl/20-blokada-alkoholowa . Co prawda alkomaty blokujące zapłon nie są tanie to i tak grzywna za prowadzenie pod wpływem będzie najprawdopodobniej wyższa. Prawo jazdy z kolei wydaje mi się wręcz bezcenne.
ODPOWIEDZ