kalendarze

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Sebuś7

kalendarze

Post autor: Sebuś7 »

Cześć, piszę bo może jest na forum ktoś kto zna się na kalendarzach i potrafi coś doradzić w takim temacie? Kojarzycie sklep https://www.lediberg.com.pl/kalendarze- ... c/biurkowe ? Widziałem, że mają duży wybór kalendarzy biurowych, ale nie wiem jak jest z jakością produktów z tego sklepu. Wiadomo, że w biurach przydadzą się kalendarze aby zapisywać ważne daty tylko które kalendarze są najlepsze? Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
majaa

Re: kalendarze

Post autor: majaa »

A czy orientujecie się już w jakich datach przypadają poszczególne święta? Kiedy mamy wolne od pracy itd? Warto takie rzeczy wiedzieć, bo wtedy możecie efektywniej rozporządzić swój urlop. Tutaj https://manufakturakalendarzy.pl/dni-wo ... tac-urlop/ nawet możecie poczytać sobie na ten temat więcej...

lihch kablo
kajaa

Re: kalendarze

Post autor: kajaa »

Jeżeli chcecie dla siebie zamówić naprawdę dobre kalendarze książkowe dla firm, to warto byłoby tutaj wspomnieć o firmie dobrekalendarze.pl . Moja znajoma robiłam tam zamówienie i jest zadowolona. Kalendarze wyszły przepięknie i są solidnie wykonane.
ODPOWIEDZ