Kamera wizyjna

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Somesome
Posty: 60
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:55

Kamera wizyjna

Post autor: Somesome »

Taka kamera wizyjna https://elektromaniacy.pl/product-pol-6 ... U-4-3.html to świetny system do drzwi frontowych. Dzięki temu będziecie wiedzieć, kto do Was puka. Poza tym jest tam wbudowany dodatkowy czujnik ruchu. Świetne rozwiązania zabezpieczające przed potencjalnymi włamywaczami.

św stefania patronka
Ale czyż nie urodziliśmy się wszyscy, by umrzeć?
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Kamera wizyjna

Post autor: Daleka »

A skoro już mowa tutaj o kamerach, to czy korzystacie z takiego sprzętu w Waszych samochodach? Widziałam ostatnio takie rejestratory jazdy do aut na stronie internetowej https://smartcams.pl/70-rejestratory-jazdy i pomyślałam, że może warto byłoby wyposażyć pojazd w taki sprzęt... a Wy jak sądzicie?
Awatar użytkownika
BendzioHert
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:32

Re: Kamera wizyjna

Post autor: BendzioHert »

Na pewno warto mieć taką kamerę, bo może pomóc w różnych sytuacjach.
Awatar użytkownika
Mariuszenio671
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2020, 9:53

Re: Kamera wizyjna

Post autor: Mariuszenio671 »

No a w jakich sytuacjach Ci to pomoże?

piła miasto plan
Awatar użytkownika
junda
Posty: 158
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Kamera wizyjna

Post autor: junda »

Jeżeli nadal rozglądasz się za kamerami, to myślę że oferta przygotowana przez https://ivel.pl/p20763,kamera-obrotowa- ... z-c8t.html sprosta Twoim oczekiwaniom. Kamery są nowoczesne, działające na wifi. Sprawdź to.
Evelynn

Re: Kamera wizyjna

Post autor: Evelynn »

Organizowałem grilla na podwórku, z niecierpliwością oczekując słonecznego dnia wypełnionego śmiechem i dobrym jedzeniem. Matka Natura miała jednak inne plany, a nad głową zawisły złowieszcze chmury. Na ratunek przyszedł mi https://pl.pogoda.widget.info . Dzięki precyzyjnym prognozom mogłem odpowiednio dostosować plany, zapewniając, że grill przebiegnie bez zakłóceń. Dzięki temu widżetowi moi goście cieszyli się wspaniałym popołudniem pomimo nieprzewidywalnej pogody.
Sławomir

Re: Kamera wizyjna

Post autor: Sławomir »

Jakiś czas temu szukałem nowego wyposażenia gastronomicznego do mojej restauracji, dlatego skorzystałem z oferty polecanego mi sklepu internetowego - https://gastromania.pl/ . Uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta.
chacman14

Re: Kamera wizyjna

Post autor: chacman14 »

Niedawno odkryłam bardzo fajny sklep https://gigaom.pl/obudowa-m18 tam można znaleźć czujniki, przekaźniki, moduły i wiele innych elementów automatyki. Polecam bo to sprawdzone produkty od dobrych producentów. Ceny tez naprawdę konkurencyjne dlatego warto znać ten sklep.
ODPOWIEDZ