Kierunek morze

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
edyta1972
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2021, 17:16

Kierunek morze

Post autor: edyta1972 »

Cześć kochani. Kto z was w tym roku wybrał się lub wybiera nad morze? Ja zdecydowałam, że muszę wybrać akurat ten kierunek, bo powoli zapominam, jak wygląda Bałtyk. Udało mi się zresztą trafić na tanie noclegi Krynica Morska, więc grzechem byłoby nie skorzystać, prawda? Jaki kierunek wy obraliście?
Awatar użytkownika
junda
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Kierunek morze

Post autor: junda »

Jaki środek transportu wybierasz zazwyczaj, kiedy jedziesz nad morze? Ja w zeszłym roku skusiłam się na wynajem samochodów Wrocław i był to strzał w dziesiątkę. Nie dość, ze podróżowałam komfortowym samochodem, to udało mi się jeszcze zaoszczędzić na samej benzynie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Kierunek morze

Post autor: kasiakowa06 »

junda pisze: ↑20 sie 2021, 7:00 Jaki środek transportu wybierasz zazwyczaj, kiedy jedziesz nad morze? Ja w zeszłym roku skusiłam się na comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/ wynajem samochodów Wrocław i był to strzał w dziesiątkę. Nie dość, ze podróżowałam komfortowym samochodem, to udało mi się jeszcze zaoszczędzić na samej benzynie.

My zawsze samochodem, ale Szczecin to w sumie leży nad morzem :lol:


---------------------------------------------------------------
transport morski - https://ecocontainers.com/
Obrazek
ODPOWIEDZ