Koło dojazdowe

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Podróżniczka1
Posty: 10
Rejestracja: 21 paź 2019, 21:25

Koło dojazdowe

Post autor: Podróżniczka1 »

Jak wymieniałam opony na wulkanizacji, pan z obsługi przyjrzał się też mojemu kołu zapasowemu. Powiedział, że opona jest bardzo zużyta (chociaż w ogóle nie była przeze mnie używana) i że warto kupić nową. Polecił mi koło dojazdowe. Nie wiedziałam jaka jest między nimi różnica, wszystko rozjaśnił mi blog o oponach i wulkanizacji: http://kolo-dojazdowe.pl/kola-dojazdowe/ .
Awatar użytkownika
kora
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:18

Re: Koło dojazdowe

Post autor: kora »

No właśnie, czasami jest tak, że jednak bezpieczniej jest wezwać wulkanizatora. Ja po uszkodzeniu opony szukałam jakiegoś fachowca w konkretnym mieście. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-bialystok/ znalazłam kogoś w niedalekiej odległości. Firma okazała się świadczyć usługi mobilnej wulkanizacji co dla mnie okazało się świetnym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
Bara66
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2020, 12:36

Re: Koło dojazdowe

Post autor: Bara66 »

Gdy intryguje Ciebie ten fakt to bezwarunkowo przejrzyj ten wpis. W moim odczuciu znajdziesz w tym miejscu wszystkie najpotrzebniejsze ciekawostki. Gorąco zachęcam - http://motowielkopolska.pl .
kliś

Re: Koło dojazdowe

Post autor: kliś »

Nie każdy ma takie koło dojazdowe. Dlatego w razie jakiejś awarii konieczne jest jak najszybsze znalezienie wulkanizatora. Nawet nie miałem świadomości tego, że obecnie jest usługa mobilnej wulkanizacji. Firmę, z której usług skorzystałem znalazłem na stronie https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-katowice-24-h/ . Szybka i fachowa naprawa na miejscu postoju klienta.
Awatar użytkownika
kora
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:18

Re: Koło dojazdowe

Post autor: kora »

Jak dobrze, że znalazłam serwis ferrari Śląsk i nie muszę się martwić czy moje opony są okej. Totalnie nie znam się na samochodach więc w tym temacie wyręcza mnie mój mechanik. Z jego usług korzystam od lat i zajmuje się w moim wozie absolutnie wszystkim, ja tylko podjeżdżam gdy zachodzi taka potrzeba i potem odbieram samochód. Dla mnie to nie tylko komfort, ale i spokój. Z tego co słyszałam to o dobrego mechanika trudno, a mi się udało dobrego znaleźć.
fabianmyśko

Re: Koło dojazdowe

Post autor: fabianmyśko »

Lepiej jeździć na sprawdzonych oponach, by nie musieć korzystać z zapasowych ;) Osobiście jeżdżę już parę lat na oponach: https://www.miwan.pl/opona/nokian_wr_d4_36563.html i niczego nie można im zarzucić. Jak dotąd, używając nokian wr d4 205/55 r16 91 t , nie było żadnego incydentu.
ODPOWIEDZ