krople do oczu

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Patryś17

krople do oczu

Post autor: Patryś17 »

Witam, zastanawiacie sie jaki produkt będzie najlepszy do nawilżania oczu? Widziałem na stronie https://www.acuvue.pl/krople-do-oczu-blink znalazłem sporo informacji, z których wynika, ze krople do oczu można stosować nawet mając ubrane soczewki. Wiedzieliście coś na ten temat?
Igguuśka

Re: krople do oczu

Post autor: Igguuśka »

U nich https://www.alesoczewki.com/plyny-i-krople kupicie też różne płyny do soczewek i krople do oczu. Ja mam problem z suchymi oczami więc regularnie stosuje krople nawilżające, szczególnie na noc. Bardzo mi pomagają. Nawet zwykły świetlik stosowany regularnie też bardzo fajnie wpłynie na odpowiednie nawilżenie oka.
Radosław

Re: krople do oczu

Post autor: Radosław »

Cześć. Jeżeli poszukujecie jakiegoś sprawdzonego sposobu na pokonanie suchych i zmęczonych oczu, to za interesujecie się produktem o nazwie świetlik lekarski krople. Moim zdaniem, naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli długo siedzicie przy komputerze, a wasze oczy zaczynają sie buntować.
angus89

Re: krople do oczu

Post autor: angus89 »

Igguuśka pisze: ↑22 maja 2021, 17:40 U nich https://www.alesoczewki.com/plyny-i-krople kupicie też różne płyny do soczewek i krople do oczu. Ja mam problem z suchymi oczami więc regularnie stosuje krople nawilżające, szczególnie na noc. Bardzo mi pomagają. Nawet zwykły świetlik stosowany regularnie też bardzo fajnie wpłynie na odpowiednie nawilżenie oka.
Ja mam astygmatyzm i noszę soczewki. Jednak poważnie zastanawiam się nad korekcją wady. Cenne informacje w tej kwestii znalazłam na stronie https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie Czy wy mieliscie laserowa korekcje wzroku? Czy taki zabieg jest raz na cale zycie? Czy odbywa sie pod znieczuleniem calkowitym?
ODPOWIEDZ