Księgowanie zdarzeń gospodarczych

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Hedwiga
Posty: 19
Rejestracja: 21 sty 2019, 9:14

Księgowanie zdarzeń gospodarczych

Post autor: Hedwiga »

Księgowanie zdarzeń gospodarczych to istotny element w każdej działalności. Dlatego tego typu działania warto zlecić renomowanej księgowej. Najlepszą księgową jest Księgowa-Halinów. Zostawiam link do jej cennika, żeby lepiej zorientować się w tym z jak konkurencyjną ofertą mamy do czynienia: https://ksiegowa-halinow.pl/cennik/.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

Re: Księgowanie zdarzeń gospodarczych

Post autor: Bodzio12 »

Prowadzenie księgowości to nie jest łatwa rzecz. Warto skorzystać z pomocy firm takich jak tak https://www.crowe.com/pl/services/audyt/wyceny-spolek koniecznie zobaczcie na stronę. Firma ta ma doświadczenie i znajomość biznesu. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Księgowanie zdarzeń gospodarczych

Post autor: Daleka »

A skoro już o księgowości mowa, to co robicie, aby uprościć i przyspieszyć procesy księgowe zachodzące w Waszej firmie? My na przykład postanowiliśmy wdrożyć nowoczesne systemy informatyczne od firmy Primesoft, o których mowa na stronie http://www.primesoft.pl/. Zauważyliśmy, że od tego czasu takie procesy zachodzą u nas zdecydowanie szybciej i sprawniej :)
ODPOWIEDZ