Księgowość Halinów

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Karol
Posty: 25
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:44

Księgowość Halinów

Post autor: Karol »

Dzień dobry! Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą Ksiegowa-halinow.pl. Świadczy usługi z zakresu uproszczonej i pełnej księgowości, a także udziela porad prawnych. To najlepsze biuro rachunkowe, jakie znam! Koniecznie sprawdź jego ofertę.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Księgowość Halinów

Post autor: Daleka »

A wiecie o tym, że elektroniczny obieg dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, może bardzo usprawnić prowadzenie księgowości w Waszych firmach? My od kiedy go u nas wprowadziliśmy to zauważyliśmy, że wiele procesów zachodzi zdecydowanie szybciej i sprawniej, spadły też u nas koszty związane z księgowością ;) Same plusy :)
Awatar użytkownika
relka
Posty: 54
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: Księgowość Halinów

Post autor: relka »

Akurat takimi sprawami nie trzeba się przejmować jeśli finansami firmy zajmuje się księgowy Otwock https://www.peter-green.com/ . Firma godna polecenia ze względu na oferowaną wysoką jakość usług i wysokie kompetencje
Awatar użytkownika
eko112
Posty: 74
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:15

Re: Księgowość Halinów

Post autor: eko112 »

Jak już tak w temacie księgowości jesteśmy to jest fajna opcja dla biur księgowych. Znajomy, który ma biuro księgowe korzysta z fajnego oprogramowania https://mb24.pl . Jest to program dla biur rachunkowych, który pozwala na prowadzenie księgowości online. Jest to szczególnie fajne dla osób, które lubią szybki kontakt z klientem. Takie oprogramowanie ogranicza niepotrzebne dzwonienie telefonem do księgowego w celu uzgodnienia czegos. Sam program ma fajne funkcje np. wysyłanie faktur, rozliczanie z ZUS i ministerstwem finansów. Pozwala na prowadzenie kadr i płac. Jest to spore ułatwienie.
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Re: Księgowość Halinów

Post autor: ewelka9090 »

Jak najszybciej planuję zdecydować się na księgowość online, ponieważ słyszałam pozytywne opinie na ten temat i koniecznie muszę spróbować! Myślę, że skorzystam sobie z serwisu https://wfirma.pl/kadry-i-place Polecacie? Może już macie z nimi swoje doświadczenia? Mnie zaskoczyło to, że jest to pierwsze miejsce, w którym można prowadzić kadry, wyliczać płace i rozliczać podatki i ubezpieczenia pracowników.
Awatar użytkownika
Titi
Posty: 27
Rejestracja: 28 lut 2020, 18:29

Re: Księgowość Halinów

Post autor: Titi »

Sama prowadzę sobie księgowość, bo księgową z wykształcenia jestem :D Mam bardzo dobry program do wystawiania faktur. Prowadzenie swoich ksiąg rachunkowych jest czasochłonne, więc warto skorzystać z pomocy, chyba że ktoś to lubi tak jak ja :)
Awatar użytkownika
Malwina
Posty: 106
Rejestracja: 20 maja 2020, 21:43

Re: Księgowość Halinów

Post autor: Malwina »

Melpe to świetne rozwiązanie dla osób prowadzących firmy zarówno małe jak i większe. Niesamowicie usprawnia i skraca czas pracy. Możesz wypróbować program do faktur całkowicie za darmo przez 30 dni. Jeżeli po tym okresie będziesz chciał kontynuować pracę z oprogramowaniem, wszystkie wprowadzone dane zostają i nie musisz ich wpisywać na nowo. Mnie zachwyciła prostota i funkcjonalność tego programu, do tego niskie koszty, bo tylko 6 zł miesięcznie.
ODPOWIEDZ