Kupując mieszkanie

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Kupując mieszkanie

Post autor: nois35 »

Na pewno każdy kto jest na etapie poszukiwania i kupowania mieszkania doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest zwrócenie uwagi na kwestie praktyczne. Warto zatem mieć wszystko pod kontrolą i zadbać o wszelkie działania w tym zakresie. Pomocne mogą okazać się w tym https://ohme.pl/lifestyle/mieszkania-w- ... d-zakupem/ czyli zebrane rady, które na pewno będą uniwersalne dla każdego mieszkania.
Hęry723

Re: Kupując mieszkanie

Post autor: Hęry723 »

Zawsze zwracam wtedy uwagę na podłogę https://www.vox.pl/produkt-podloga-z-tw ... 74823.html, żeby się potem nie okazało że po zakupie podłoga będzie cała do zdarcia i wymiany.
Awatar użytkownika
peleryna
Posty: 69
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:16

Re: Kupując mieszkanie

Post autor: peleryna »

Mogę polecić dewelopera Atal bo budują ładne solidne osiedla i można od nich też kupić mieszkanie z wykończeniem pod klucz takim jakie chcesz w jednym z trzech standardów i to za bardzo przystępną cenę
Jacuś0001

Re: Kupując mieszkanie

Post autor: Jacuś0001 »

Jeśli kupujesz od dewelopera, to pamiętaj, że czeka cię odbiór techniczny. Ludzie tracą przy nim głowę, bo cieszą się, że za chwilę wprowadzą się do lokum. Dlatego odbiór zleć komuś z zewnątrz. Polecić mogę https://odbieramymieszkanie.com/ - bardzo dobrzy fachowcy.
83Jonaszęk

Re: Kupując mieszkanie

Post autor: 83Jonaszęk »

Kupując sobie mieszkanie na pewno warto postawić na jakiegoś dobrego pośrednika, który pomoże nam załatwić wszystkie formalności.

tornistry endo
Franciszunięk141

Re: Kupując mieszkanie

Post autor: Franciszunięk141 »

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakupienie mieszkania od jakiegoś sprawdzonego dewelopera. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
katarakta
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:14

Re: Kupując mieszkanie

Post autor: katarakta »

Myślę że to bardzo dobry pomysł, ja mam zamiar kupić mieszkanie od dewelopera Atal, bo to znana i doceniana nagrodami firma, jest notowana na giełdzie, ma stabilną sytuację finansową i ogromne doświadczenie w budowaniu atrakcyjnych mieszkań w wielu miastach
Awatar użytkownika
Malwina
Posty: 106
Rejestracja: 20 maja 2020, 21:43

Re: Kupując mieszkanie

Post autor: Malwina »

Franciszunięk141 pisze: ↑23 sty 2021, 14:32 Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakupienie mieszkania od jakiegoś sprawdzonego dewelopera. Co o tym sądzicie?
Ja kupowałam z biura nieruchomości https://n-home.pl/mieszkania/ i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa i duży wybór nieruchomości. Zanim jednak kupiłam mieszkanie, dużo czytałam, na co zwrócić uwagę. Kupno mieszania to poważna sprawa, dlatego warto się dobrze zastanowić i wszystko sprawdzić dwa razy.
Bartlomięj002

Re: Kupując mieszkanie

Post autor: Bartlomięj002 »

Szczerze mówiąc to obecnie kupując mieszkanie trzeba przyszykować się na bardzo wysokie koszty czegoś takiego. Moim zdaniem zdecydowanie nie warto w to brnąć i lepiej zdecydować się na coś innego, tańszego. Oczywiście chodzi mi tutaj o wynajem. Co o tym sądzicie?
buś

Re: Kupując mieszkanie

Post autor: buś »

Kupując mieszkanie, nigdy nie wiesz, co jest pod spodem. Ja tam wolę zbudować dom. Albo kupić, bo nawet stara cegła na ścianę dobrze wygląda. Można położyć coś, co zostało znalezione w sieci, albo na przykład postarać się o rozwiązania konkretne, z zakresu tego, co już na ścianie jest. Po prostu odkryć i wyczyścić.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Kupując mieszkanie

Post autor: Daleka »

A czy nie lepiej byłoby się zdecydować na budowę własnego domu? Oczywiście trzeba najpierw wybrać odpowiedni projekt takiej nieruchomości. Do dziś, czyli 17 lutego, trwa promocja w Pracowni MG Projekt, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/. Jak widać można tam teraz zamówić projekt swojego wymarzonego domu z 20% rabatem :)
ODPOWIEDZ