kwiaciarnia internetowa

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
emila
Posty: 15
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:02

kwiaciarnia internetowa

Post autor: emila »

Słyszał ktoś może o kwiaciarni wysyłkowej Kwiatowa Przesyłka? Co o nich sądzicie? Warto u nich zamówić bukiet? Jeśli tak, to który?
Awatar użytkownika
ranias
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:04

Re: kwiaciarnia internetowa

Post autor: ranias »

Nie zawsze mamy czas na to, żeby wybrać się do kwiaciarni. Warto wtedy skorzystac z takich kwiaciarni internetowych jak np. ta https://kwiatowadostawa.pl/ mają tam piekne bukiety na każdą okazję. Ale można samemu w kreatorze zrobić bukiet z ulubionych kwiatów i kolorów. Dobrze że są kwiaciarnie internetowe, zawsze to ułatwia niekiedy trudna sytuacje.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: kwiaciarnia internetowa

Post autor: Daleka »

A czy są tutaj jakieś osoby prowadzące własną kwiaciarnię? Jeśli tak, to gdzie zaopatrujecie się w artykuły florystyczne, takie jak na przykład organza? Ja zazwyczaj zamawiam je w sklepach internetowych, na przykład na stronie https://happenings.pl/organza-12cm-x-91m-fuksja. Tak jest zdecydowanie szybciej i wygodniej :)
adaś

Re: kwiaciarnia internetowa

Post autor: adaś »

Ja tylko zamawiam w kwiaciarni internetowej w Częstochowie, tą kwiaciarnię znam więc ją mogę poleć https://www.kwiatyczestochowa.pl/
Bogdanęk241

Re: kwiaciarnia internetowa

Post autor: Bogdanęk241 »

W sumie nigdy nie korzystałem z takiej kwiaciarni, aczkolwiek jak dalej wszystko będzie pozamykane, to na walentynki na pewno z niej skorzystam.
Małta01

Re: kwiaciarnia internetowa

Post autor: Małta01 »

Jeśli prowadzisz lub planujesz założyć kwiaciarnię internetową, to warto zaopatrzyć się w fartuchy florystyczne, które chronią naszą odzież przy wykonywanej pracy. Poza tym warto zakupić te, które są wykonane z wysokiego gatunku materiału aby posłużyły na lata. Duży wybór fartuchów można znaleźć na stronie https://kitchenista.pl/oferta-dla-firm/ ... orystyczne , gdzie mogą wykonać specjalnie pod zamówienie
ODPOWIEDZ