laweta

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Adaś33

laweta

Post autor: Adaś33 »

Hej, korzystaliście z usług pomocy drogowej? Interesuje mnie Laweta Ustroń ale nie wiem, która firma jest naprawdę dobra. Szukałem w internecie informacje na ten temat ale nic nie znalazłem. Może ktoś z Was korzystał z firmy z tego miasta i może mi dać na nią namiar? Liczę na waszą pomoc.

bodzio meble do salonu
zastępczy32

Re: laweta

Post autor: zastępczy32 »

laweta oława to firma gdzie liczy się doświadczenie. Znają oni tą pracę od podszewki, mają liczne grono zadowolonych klientów. Polecam szczególnie dlatego że oferują oni szybką usługę a przede wszystkim bezpieczną. Holowanie może odbywać się na terenie całej Europy!
ryśka

Re: laweta

Post autor: ryśka »

Wiesz co, mnie ostatnio nie była potrzebna laweta a mobilna wulkanizacja. Potrzebowałam szybkije pomocy na miejscu więc szukałam fachowców, którzy świadczą takie usługi mobilnie. W sieci na stronie https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-gliwice-24-h/ znalazłam tych, na których się zdecydowałam. Dowiedziałam się, że mają także pomoc drogową, więc możesz zajrzeć na stronę. Z tego co wiem świadczą swoje usługi w wielu miastach województwa śląskiego.
aśka90

Re: laweta

Post autor: aśka90 »

No tak, trzeba jakoś dojechać do serwisu. Mi się ostatnio to nie udało i wezwałam właśnie lawetę. Sprawnie pomogła mi pomoc drogowa, holowanie Gdynia: http://holowanie-gdynia.pl/ . Polecam serdecznie ich usługi na wypadek gdybyście mieli problemy z autem w tamtej okolicy.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: laweta

Post autor: kasiakowa06 »

Adaś33 pisze: ↑16 mar 2021, 11:38 Hej, korzystaliście z usług pomocy drogowej? Interesuje mnie pomoc-drogowa-ustron.pl/ Laweta Ustroń ale nie wiem, która firma jest naprawdę dobra. Szukałem w internecie informacje na ten temat ale nic nie znalazłem. Może ktoś z Was korzystał z firmy z tego miasta i może mi dać na nią namiar? Liczę na waszą pomoc.
Niestety tak ;) Albo stety, jesli miałabym jakieś autolawety polecić, to zdecydowanie dzwoń po pomoc w http://transport-autolaweta.pl/wynajem- ... pomorskie/
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: laweta

Post autor: Daleka »

Obszerną listę firm, które świadczą usługi pomocy drogowej na terenie Warszawy (w tym również podstawienie lawety) znajdziecie na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-warszawa. Od razu macie tam również podane dane kontaktowe, więc na pewno ułatwi Wam to poszukiwania ;)
ODPOWIEDZ