Lokalizator telefonu

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
grzesiek4
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 17:22

Lokalizator telefonu

Post autor: grzesiek4 »

Czy możecie polecić jakiś sprawdzony lokalizator telefonu? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
łacyk

Re: Lokalizator telefonu

Post autor: łacyk »

Zdecydowanie mogę polecić https://lokalizowany.pl/! Pomógł mi zlokalizować zgubiony telefon.
Duśka

Re: Lokalizator telefonu

Post autor: Duśka »

Sama w niedługim czasie mam w ogóle zamiar kupić telefon komórkowy, bo mój niestety już coraz gorzej się sprawdza. Wolno chodzi i często się zawiesza. Zastanawiam się tylko czy kupić nowy telefon, czy za tą samą cenę telefon używany, ale znacznie lepszy model.
Baśka

Re: Lokalizator telefonu

Post autor: Baśka »

Jeśli mówimy o pakowaniu na wyjazd warto przede wszystkim zaopatrzeć się w niezbędne dokumenty i lokalizator. Wiem co mówię! Tutaj więcej info jeśli chciałby ktoś poczytać: https://notione.com/blog/co-spakowac-dz ... wskazowki/ - mi ten wpis bardzo pomógł przed rodzinnym wyjazdem na wakacje, a nawet nie pytajcie jak bardzo przydał nam się lokalizator naszego dziecka :)
Awatar użytkownika
Marti
Posty: 78
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Lokalizator telefonu

Post autor: Marti »

Rzadko bo rzadko, ale może się przydać i uratować wam skórę, dlatego też warto tym się zainteresować i to nie tylko jak macie jakieś drogie telefony. Ja akurat zainwestowałam w Iphona 11, super telefon, na pewno dla tych najbardziej wymagających. Na stronie https://www.ceneo.pl/85615932 znajdziecie taki i porównacie sobie ceny w różnych miejscach.
ODPOWIEDZ