Maści na oparzenia i inne

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Czeladniczka
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:29

Maści na oparzenia i inne

Post autor: Czeladniczka »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Bardzo serdecznie polecam stronę https://www.apteka-leki.pl. Oferuje ona najlepsze kosmetyki naturalne, a także dermokosmetyki – na odleżyny, oparzenia, odparzenia, rany, opryszczke i wiele więcej! Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tej aptece.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Maści na oparzenia i inne

Post autor: Daleka »

Tak naprawdę stosowanie różnych maści i środków antyseptycznych może sprawić, że proces gojenia ran po oparzeniu będzie zdecydowanie szybszy i mniej nieprzyjemny. Dlatego też warto moim zdaniem takie środki stosować, a najlepiej zawsze dobrze mieć coś takiego w swojej apteczce domowej i podróżnej :)
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 84
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:15

Re: Maści na oparzenia i inne

Post autor: Tereska087 »

W aptekach można zakupić dobrej jakości lek na rany, który pomoże nam w dezynfekcji różnego rodzaju otarć i skaleczeń. Do tego można go również używać do szeregu innych dolegliwości jak stany zapalne w jamie ustnej czy infekcje intymne. Dzięki tak szerokiemu spektrum zastosowania można go wykorzystywać do najróżniejszych problemów, więc warto mieć go zawsze pod ręką.
Awatar użytkownika
alekey
Posty: 29
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:05

Re: Maści na oparzenia i inne

Post autor: alekey »

Na oparzenia stosowałem Octenicare. Gorącego czajnika się dotknąłem. Od razu ręka pod wodę a potem żona ten krem mi dała. I szybko pomógł, nie piekło już, bąbel się nie zrobił. Na 3 dzień zapomniałem że coś w ogóle mi się działo. Także polecam. I dla dzieci żonka też to stosuje.
ODPOWIEDZ