Masz kredyt we frankach?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Fiona
Posty: 67
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:51

Masz kredyt we frankach?

Post autor: Fiona »

Obrazek
Michał

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Michał »

Jeśli masz kredyt we frankach i potrzebujesz pomocy, to na pewno możesz zajrzeć na stronę Kancelarii Frankowicza https://kancelariafrankowicza.pl/. Znajdziesz tam pomoc od naprawdę rewelacyjnego specjalisty w tym temacie, który sam również jest Frankowiczem.
niś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: niś »

Nie mam takiego kredytu, ale znajomy ma. I złożył w sądzie ugodę, ale jednak nie udało mu się uzyskać jej i niestety, ale musi spłacać całość zadłużenia. Nie zostało mu wiele, ale bank ciągle coś dolicza zgodnie z wahaniem kursu franka. Dlatego kolega z tym https://kredytolsztyn.com/ekspert-finan ... mazurskie/ doradcą walczy o zamknięcie kredytu w złotówkach.
doliś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: doliś »

W takiej sytuacji myślę, że ten artykuł https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_ ... iczow.html może okazać się bardzo pomocy. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat wyroku TSUE w sprawie frankowiczów. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Taka wiedza na pewno się przyda.
Awatar użytkownika
molska
Posty: 66
Rejestracja: 04 gru 2019, 21:19

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: molska »

Na szczęście nie mam na chwilę obecną żadnego kredytu, aczkolwiek nie powiem- przydałaby się jakaś dodatkowa kasa. Kiedyś miałam problem ze spłatą rat i tak się właśnie zastanawiam, czy to będzie miało jakiś wpływ na moją zdolność kredytową? baza dłużników podobno jest sprawdzana w pierwszej kolejności . Tak sobie myślę, czy da się jakoś sprawdzić, czy w takim spisie widnieje moja osoba?

profile aluminiowe gdynia hutnicza
Bożenka

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Bożenka »

Jaakikolwiek kredyt zobowiązuje nas do tego aby go spłacać. Istnieje jednak możliwość przedawnienia kredytu https://rzeczkrotoszynska.pl/pl/651_mat ... niaja.html Termin przedawnienia biegnie od momentu, gdy roszczenie jest wymagalne a więc na przykład od momentu, w którym dłużnik był zobowiązany do spłacenia raty lub całego długu.
CieślikF

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: CieślikF »

Jeśli masz kredyt we frankach , to pewnie nie jedna nieprzespana noc za tobą.Nadchodzą jednak lepsze czasy dla frankowiczów, można uwolnić się od tego zaklętego kręgu. Otóż od jakiegoś czasu sądy w większości spraw stają po stronie frankowiczów a banki widząc to starają się zawrzeć umowy ugody.Wygrane procesy frankowiczów stały się faktem co kilka lat temu było nie do pomyślenia. Poczytaj o prawdziwych przypadkach rzeczywistych osób.
746Tadzzzźik

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: 746Tadzzzźik »

Całe szczęście jestem za młody, żeby brać kredyt we frankach. Z tego co kojarzę to nikt z mojej rodziny również nie pomyślał, żeby coś takiego sobie zrobić. Wydaje mi się, że to jest bardzo problematyczna kwestia i zdecydowanie warto to rozwiązać z prawnikami.

___
Łukasz Wudyka opinie
Bożenka22

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Bożenka22 »

Masz kredyt we frankach ? - powiem szczerze, nie zazdroszczę, bowiem dochodzi ci dodatkowe ryzyko - ryzyko kursowe. Uważam ,że kredyty należy zaciągać w walucie w jakiej się zarabia. Jeśli jednak chcesz coś z tym zrobić jest duża szansa na wygranie sprawy przeciwko bankowi w sądzie. Od jakiegoś czasu wygrane sprawy frankowiczów https://zyciebezkredytu.pl/droga-do-zycia-bez-kredytu/ nikogo juz nie dziwią, zresztą sami możecie poczytać o konkretnych osobach, które wygrały z bankiem.
Awatar użytkownika
marinn
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:25

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: marinn »

Żadna przyjemność mieć kredyt w tej walucie, ale cóż trzeba mierzyć się z problemem i tyle. Nie ma innego wyjścia. Tym bardziej, że są duże szanse na wyjście na prostą. Sama to bym nic nie zrobiła, człowiek się nie zna na tych wszystkich przepisach. Dlatego wsparcie i pomoc https://cleverstep.pl/ bardzo doceniam. Tym bardziej, że są niezwykle zaangażowani w to co robią, znają się na tym wszystkim i wiedzą co można zrobić w danej sytuacji.
Bądzina

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Bądzina »

Na szczęście takich kancelarii jest co raz więcej. Moja siostra korzystała z pomocy takiej kancelarii . Dzięki temu wszyscy poszkodowani nieuczciwymi zapisami w umowach kredytowych maja szanse na walkę o swoje prawa. Co prawda proces sądowy potrwa kilka lat, ale z pewnością warto. Polecam https://mbrokers.pl/finanse/kredyty/czy ... -frankach/
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: kasiakowa06 »

Michał pisze: ↑06 mar 2021, 23:46 Jeśli masz kredyt we frankach i potrzebujesz pomocy, to na pewno możesz zajrzeć na stronę Kancelarii Frankowicza kancelariafrankowicza.pl . Znajdziesz tam pomoc od naprawdę rewelacyjnego specjalisty w tym temacie, który sam również jest Frankowiczem.
Banki swojego czasu lubiły sprzedawać nam kredyty frankowe.. Niestety wiele osób na tym ucierpiało i i do tej pory walczą o swoje.. Na pomoc mogą liczyć w kancelarii https://odfrankuj.org/

Obrazek
sleeep

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: sleeep »

U mnie problemy z frankami nie są aż takie widoczne, ale wiem, że są osoby, które naprawdę z tym po prostu są powiązane. Dlatego dla mnie kancelaria Frankowa jest po prostu trudna i nie mogę sobie w tym kontekście po prostu poradzić. No niemniej jednak muszę znaleźć odpowiedniego fachowca. Mam nadzieje, że mi pomożecie? Co wiecie na ten temat?
Szygi8

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Szygi8 »

Kredyty we frankach szwajcarskich to temat, który nie traci na aktualności. Unieważnienie kredytu może być jednym z rozwiązań, które warto rozważyć. Jeśli zastanawiasz się, jak unieważnić kredyt frankowy w 2024 roku, ten artykuł może dostarczyć cennych informacji. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://wawa.pl/jak-uniewaznic-kredyt-f ... 2024-roku/
Adas1903

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Adas1903 »

Całe szczęście nie mam kredytu we frankach. Współczuję posiadaczom takich kredytów. Niestety nikt nie był w stanie przewidzieć, że tak się to wszystko potoczy. Jeszcze teraz taka sytuacja na świecie. Nikomu nie jest łatwo...

www.matchyrashop.pl
kosmittta

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: kosmittta »

Rozważenie unieważnienia kredytu frankowego może być kluczowym krokiem ku stabilizacji finansowej - https://wawa.pl/jak-uniewaznic-kredyt-f ... 2024-roku/ . Kredyty te często niosą ze sobą nieprzewidywalne zmiany kursów walut, co może prowadzić do wzrostu rat kredytowych. Unieważniając kredyt, możesz uwolnić się od tego ryzyka i uniknąć dalszych niekorzystnych skutków finansowych. Kluczowe jest zrozumienie, że takie działanie może wpłynąć na Twoje finanse w sposób pozytywny, szczególnie jeśli uda się odzyskać nadpłacone kwoty oraz usunąć dług z rejestru kredytowego.
ODPOWIEDZ