Masz kredyt we frankach?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Fiona
Posty: 68
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:51

Masz kredyt we frankach?

Post autor: Fiona »

Obrazek
Michał

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Michał »

Jeśli masz kredyt we frankach i potrzebujesz pomocy, to na pewno możesz zajrzeć na stronę Kancelarii Frankowicza https://kancelariafrankowicza.pl/. Znajdziesz tam pomoc od naprawdę rewelacyjnego specjalisty w tym temacie, który sam również jest Frankowiczem.
niś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: niś »

Nie mam takiego kredytu, ale znajomy ma. I złożył w sądzie ugodę, ale jednak nie udało mu się uzyskać jej i niestety, ale musi spłacać całość zadłużenia. Nie zostało mu wiele, ale bank ciągle coś dolicza zgodnie z wahaniem kursu franka. Dlatego kolega z tym https://kredytolsztyn.com/ekspert-finan ... mazurskie/ doradcą walczy o zamknięcie kredytu w złotówkach.
doliś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: doliś »

W takiej sytuacji myślę, że ten artykuł https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_ ... iczow.html może okazać się bardzo pomocy. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat wyroku TSUE w sprawie frankowiczów. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Taka wiedza na pewno się przyda.
Awatar użytkownika
molska
Posty: 64
Rejestracja: 04 gru 2019, 21:19

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: molska »

Na szczęście nie mam na chwilę obecną żadnego kredytu, aczkolwiek nie powiem- przydałaby się jakaś dodatkowa kasa. Kiedyś miałam problem ze spłatą rat i tak się właśnie zastanawiam, czy to będzie miało jakiś wpływ na moją zdolność kredytową? baza dłużników podobno jest sprawdzana w pierwszej kolejności . Tak sobie myślę, czy da się jakoś sprawdzić, czy w takim spisie widnieje moja osoba?
Bożenka

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Bożenka »

Jaakikolwiek kredyt zobowiązuje nas do tego aby go spłacać. Istnieje jednak możliwość przedawnienia kredytu https://rzeczkrotoszynska.pl/pl/651_mat ... niaja.html Termin przedawnienia biegnie od momentu, gdy roszczenie jest wymagalne a więc na przykład od momentu, w którym dłużnik był zobowiązany do spłacenia raty lub całego długu.
CieślikF

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: CieślikF »

Jeśli masz kredyt we frankach , to pewnie nie jedna nieprzespana noc za tobą.Nadchodzą jednak lepsze czasy dla frankowiczów, można uwolnić się od tego zaklętego kręgu. Otóż od jakiegoś czasu sądy w większości spraw stają po stronie frankowiczów a banki widząc to starają się zawrzeć umowy ugody.Wygrane procesy frankowiczów stały się faktem co kilka lat temu było nie do pomyślenia. Poczytaj o prawdziwych przypadkach rzeczywistych osób.
746Tadzzzźik

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: 746Tadzzzźik »

Całe szczęście jestem za młody, żeby brać kredyt we frankach. Z tego co kojarzę to nikt z mojej rodziny również nie pomyślał, żeby coś takiego sobie zrobić. Wydaje mi się, że to jest bardzo problematyczna kwestia i zdecydowanie warto to rozwiązać z prawnikami.

___
Łukasz Wudyka opinie

wykorzystanie wizerunku
Bożenka22

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Bożenka22 »

Masz kredyt we frankach ? - powiem szczerze, nie zazdroszczę, bowiem dochodzi ci dodatkowe ryzyko - ryzyko kursowe. Uważam ,że kredyty należy zaciągać w walucie w jakiej się zarabia. Jeśli jednak chcesz coś z tym zrobić jest duża szansa na wygranie sprawy przeciwko bankowi w sądzie. Od jakiegoś czasu wygrane sprawy frankowiczów https://zyciebezkredytu.pl/droga-do-zycia-bez-kredytu/ nikogo juz nie dziwią, zresztą sami możecie poczytać o konkretnych osobach, które wygrały z bankiem.
Awatar użytkownika
marinn
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:25

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: marinn »

Żadna przyjemność mieć kredyt w tej walucie, ale cóż trzeba mierzyć się z problemem i tyle. Nie ma innego wyjścia. Tym bardziej, że są duże szanse na wyjście na prostą. Sama to bym nic nie zrobiła, człowiek się nie zna na tych wszystkich przepisach. Dlatego wsparcie i pomoc https://cleverstep.pl/ bardzo doceniam. Tym bardziej, że są niezwykle zaangażowani w to co robią, znają się na tym wszystkim i wiedzą co można zrobić w danej sytuacji.
Bądzina

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Bądzina »

Na szczęście takich kancelarii jest co raz więcej. Moja siostra korzystała z pomocy takiej kancelarii . Dzięki temu wszyscy poszkodowani nieuczciwymi zapisami w umowach kredytowych maja szanse na walkę o swoje prawa. Co prawda proces sądowy potrwa kilka lat, ale z pewnością warto. Polecam https://mbrokers.pl/finanse/kredyty/czy ... -frankach/
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: kasiakowa06 »

Michał pisze: ↑06 mar 2021, 23:46 Jeśli masz kredyt we frankach i potrzebujesz pomocy, to na pewno możesz zajrzeć na stronę Kancelarii Frankowicza kancelariafrankowicza.pl . Znajdziesz tam pomoc od naprawdę rewelacyjnego specjalisty w tym temacie, który sam również jest Frankowiczem.
Banki swojego czasu lubiły sprzedawać nam kredyty frankowe.. Niestety wiele osób na tym ucierpiało i i do tej pory walczą o swoje.. Na pomoc mogą liczyć w kancelarii https://odfrankuj.org/

Obrazek
sleeep

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: sleeep »

U mnie problemy z frankami nie są aż takie widoczne, ale wiem, że są osoby, które naprawdę z tym po prostu są powiązane. Dlatego dla mnie kancelaria Frankowa jest po prostu trudna i nie mogę sobie w tym kontekście po prostu poradzić. No niemniej jednak muszę znaleźć odpowiedniego fachowca. Mam nadzieje, że mi pomożecie? Co wiecie na ten temat?
ODPOWIEDZ