materiały budowlane

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Zdzisław65

materiały budowlane

Post autor: Zdzisław65 »

Cześć, chcecie zbudować dom ale nie wiecie jak się za to zabrać? Na pewno potrzebne będą różne materiały typu bloczki fundamentowe, dlatego też warto rzucić okiem na https://www.rajbud.biz/oferta/materialy ... ndamentowe Kupowaliście coś od tej firmy?
Anuśka45

Re: materiały budowlane

Post autor: Anuśka45 »

Nie ulega wątpliwości ,że zakup materiałów budowlanych dobrej jakości jest niezwykle istotną sprawą.Równie ważną jeśli nie ważniejszą jest znalezienie dobrej ekipy budowlanej. Tylko dobra ekipa wykona swoje prace prawidłowo. Nam do budowy dachu szwagier polecił sprawdzoną na jego budowie firmę Mg Dachy - https://mgdachy.pl/drewno-konstrukcyjne/ i muszę przyznać ,że był to dobry wybór. Dach mamy wykonany zgodnie ze sztuką budowlaną a wszystko odbyło się szybko m terminowo i sprawnie.


MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
haniś

Re: materiały budowlane

Post autor: haniś »

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w asortyment niezbędny przy budowie i remontach, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://melkib.com/dozownik-dyspenser-p ... utomatyczn . Między innymi są tam dostępne różnego rodzaju dozowniki na kleje. Asortyment jest tam naprawdę szeroki.
petuniaa

Re: materiały budowlane

Post autor: petuniaa »

Wszystko zależy co szukacie... Ja powiem wam, że znalazłam teraz niezłą firmę https://betblok.pl/Stopy-fundamentowe.html , która oferuje bardzo dobre wyroby betonowe - także w razie czego możecie do nich się też zgłosić. Mój mąż właśnie planuje u nich kupić stopy fundamentowe.

hp c4480 tusz
ODPOWIEDZ