Myszka gamingowa dla freelancera – jaki model wybrać?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
London1992

Myszka gamingowa dla freelancera – jaki model wybrać?

Post autor: London1992 »

Siemaneczko. Jestem z zawodu freelancerem i zajmuje się głównie takimi zadaniami jak obróbka zdjęć lub prosty montaż wideo na potrzeby kanałów Youtube lub innych social mediów. Rodzi się więc w mojej głowie pytanie, która myszka gamingowa poradzi sobie z takim rodzajem eksploatacji. Kiedyś wydawało mi się, że te tańsze wielofunkcyjne alternatywy po 50 złotych dadzą radę, ale w ciągu dwóch lat wyeksploatowałem już 4 takie myszki i biorąc pod uwagę ich cenę, nie będę przecież składać reklamacji. :) Niech zatem ktoś mi da rekomendacje, które pozwolą na długą i zadowalającą pracę.
SedziwyGraal

Re: Myszka gamingowa dla freelancera – jaki model wybrać?

Post autor: SedziwyGraal »

Razer jest spoko. Taka myszka gamingowa na pewno sobie poradzi z Twoimi oczekiwaniami. Spokojnie wytrzyma ponad rok, a ja swoją mam około 3 lat i dalej śmiga jak złoto. Nie pamiętam nazwy, ale jest jakiś Razer za stówkę. Jest sporo dobrych opinii i przede wszystkim wygrywa ona we wszystkich rankingach. Wydaje mi się, że to dobry wybór – zwłaszcza że w tej cenie to już porządny sprzęt i nie będzie Ci szkoda oddać na gwarancję – chociaż nie mam zielonego pojęcia, jak trzeba używać myszki gamingowej markowej, która wytrzyma krócej niż rok – zwłaszcza że to przecież sprzęt dla graczy. :D
ODPOWIEDZ