nadanie palety kurierem

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
grizz
Posty: 75
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

nadanie palety kurierem

Post autor: grizz »

Witam serdecznie. Orientuje się ktoś może jak przebiega nadanie palety kurierem?
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: nadanie palety kurierem

Post autor: Daleka »

A gdzie zazwyczaj zamawiacie takie palety jednorazowe do Waszej firmy? My zaopatrujemy się w takie palety w firmie Tefra z Poznania, z której pełną oferta możecie się zapoznać na stronie http://www.tefra.com.pl/palety-jednorazowe/. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi, dlatego też polecamy dalej ;)
Awatar użytkownika
trovko
Posty: 77
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: nadanie palety kurierem

Post autor: trovko »

To nie jest nic trudnego. Na stronie https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem znajdziesz takie informacje jak cennik palet kurierem, czy to jak przebiega nadanie przesyłki paletowej - co można, a czego nie można przewozić itd. Bardzo pomocna stronka, więc warto ją sobie zapisać by mieć te informacje pod ręką
fliś

Re: nadanie palety kurierem

Post autor: fliś »

Warto na pewno pamiętać, że trzeba posiadać odpowiedni wózek do załadownia palet oraz ich transportu. Jest to niezwykle ważne. Właśnie dlatego należy pomyśleć o jego zakupie. Na rynku jest wiele różnych ciekawych modeli dopasowanych do konkretnych potrzeb. Tutaj https://www.narzedziownia.org/artykuly/ ... -typow-woz się rozejrzyjcie i poczytajcie na temat 5 typów wózków. Jest tam wiele ciekawych informacji.
ODPOWIEDZ