Najlepsze źródła zdjęć online

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Leonel

Najlepsze źródła zdjęć online

Post autor: Leonel »

Cześć wszystkim! Chciałbym się dowiedzieć, gdzie można znaleźć najlepsze źródła zdjęć online do użytku komercyjnego. Mam kilka projektów w pracy, które wymagają wysokiej jakości zdjęć, ale nie mam zbyt dużego budżetu na zakup licencji. Czy ktoś może polecić mi strony internetowe, na których znajdę darmowe lub tanie zdjęcia stockowe? I jakie są wasze doświadczenia z korzystaniem z takich źródeł?
Doriana23

Re: Najlepsze źródła zdjęć online

Post autor: Doriana23 »

Witaj! Oczywiście, istnieje wiele miejsc, gdzie możesz znaleźć zdjęcia online. Jednym z moich ulubionych źródeł jest Depositphotos . Mają ogromną kolekcję zdjęć stockowych o różnej tematyce, a także oferują opcję zakupu pojedynczych zdjęć lub subskrypcji, która może być korzystna, jeśli potrzebujesz regularnie nowych zdjęć. Możesz także sprawdzić Shutterstock, Adobe Stock i Unsplash, gdzie znajdziesz wiele darmowych zdjęć wysokiej jakości.
Venom

Re: Najlepsze źródła zdjęć online

Post autor: Venom »

Chciałbym dodać, że warto również rozważyć korzystanie z wyszukiwarek zdjęć, takich jak bing zdjęcia, które indeksują wiele różnych źródeł i pozwalają łatwo przeglądać dostępne obrazy. Możesz też używać narzędzi do edycji grafiki, takich jak Canva lub Adobe Spark, które mają własne zasoby zdjęć, co ułatwia tworzenie projektów graficznych. Pamiętaj tylko o przestrzeganiu praw autorskich i licencji przy korzystaniu z tych zdjęć, aby uniknąć potencjalnych problemów prawnych.
brokat...a

Re: Najlepsze źródła zdjęć online

Post autor: brokat...a »

Nie znam takiego miejsca, ale wiem, że fajną formą działania jest na przykład fotobudka 360 . Moim zdaniem to coś, co pozwoli nam na niecodzienną pamiątkę, albo rozbujanie odpowiedniej imprezy. Sama się nad tym mocno zastanawiam, bo dla mnie to ciekawe. Może warto się nad tym zastanowić?
ODPOWIEDZ